Příspěvky uživatele - 51.196

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Dracena - prosím poraďte co s ní?, 11.6.2011
Dobrý den, já mám draceny dvě mám je v polostínu s tím že před polednem a část odpoledne na ně svítí slunce.Zalévám jednou týdně po všechny roční období a jednou měsíčně je rosím rozprašovačem a navrchu substrátu mám keramzit.Mám je v celku velkém... celý příspěvek >
Dendrobium nobile - žloutne, 15.5.2010
Ahoj, také jsem si koupila dendrobijku a po pár dnech jí také začali žloutnou listy, tak jsem jí vyndala z květináče oklepala hlínu s zjistila jsem že má kořeny obaleny pilinami a to jí nesvědčí, přesadila jsem jí do toho samého květináče do hlíny na... celý příspěvek >
Anturie - Co to může být?, 31.1.2010 Obsahuje fotku
Dobrý den, mám anturii 2 roky a před 3mi týdny jsem jí přesadila, protože jsem si myslela, že má malý květináč, nehnojím jí a zalívám a rosím jedou týdně.Loni na podzim začala mít na litech suché fleky, tak proto jsem jí přesadila.Používám na ní... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika