Příspěvky uživatele - 44.73

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Měření hladiny alkoholu ve sladkém alkoholu, 6.9.2018
Ale když neznám přesné množství ani jedné ze složek, pyknometr mi nepomůže.
Motorová pila Oleo-mac 947, 14.3.2018
Dobrý den, mám Oleo mac a 947 pokud dobře počítám 16 let.  Nechtěl jsem psát, ale některé urážky mě k tomu vedou. S touto pilou jsem neměl nejměnší problém, každoročně dříví sobě, a několika kamarádům.  Do současné doby... celý příspěvek >
Doporučte zahradnický substrát pro předpěstování rajčat a paprik, 8.1.2018
Vždycky jsme si s manželkou předpěstovávali doma za oknem rajčata a papriky na zahradu a vše bylo v pořádku. Asi poslední dva roky se nám ale předpěstování vůbec nedaří.Rostliny nám prostě nejdou. Proto jsme si říkali, jestli to nebude... celý příspěvek >
Zanedbaná zahrada zpět k životu, 4.5.2017
Tak pravidelně sekat asi bude těžko stačit. Spousta luk se neseká a roste tam pěkná tráva. Za domem, kde svítí slunce max pár minut při západu, pochybuju, že něco kloudného vyroste. A ty dobré stromy určitě prořežu, některé však plodí jablka... celý příspěvek >
Zanedbaná zahrada zpět k životu, 4.5.2017
Desítky let, plácnu třeba 50. Fotky můžou být o víkendu, každopádně i neprostříhaný strom by měl plodit konzumovatelné plody, ne? Některé jabloně dávají skvělá jablka, některé nepoužitelná. V případě výsatby nových stromů (Pochopitelně ne ze semínka... celý příspěvek >
AKU sekačka - jakou vybrat?, 28.3.2017
Mýlíte se Vy, Stanislave, elektrický výkon je dán ohmovým zákonem P=U na druhou/R, dokonce se výkon zvyšuje kvadraticky se zvětšujícím se napětím. Napětí AKU nářadí se nezvyšuje kvůli ušetření mědi na průřezech vodičů, ale kvůli výkonu. Výkon však... celý příspěvek >
Hecht 7100, 8.12.2016
Dobrý den, četl jsem celou diskuzi a domnívám se, že je zbytečně vyhrocemá dohady, který stroj je lepší a co je horší.  Vlastním přes třicet let 2T era Vari s valníkem i nářadím a jezdím s ní takřka každý den a nemohu si jí vynachválit. Jako... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika