Příspěvky uživatele - 78.234

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kde sehnat vyšší sadbové kontejnery?, 20.3.2017
Ty 9x9x14 příp 11x11x21 vypadají solidně - ty by mi, myslím, stačily. Díky moc za tip.
Kde sehnat vyšší sadbové kontejnery?, 19.3.2017
Nevíte náhodou, kde sehnat vyšší sadbové kontejnery? Myslím průměr cca 9cm, ale vyšší (třeba 15cm) - ze zahradnictví mi v něčem podobném občas přijdou nějaké rostlinky. Procházela jsem eshopy, ale na nic takového jsem nenarazila. Díky moc.
Keříčkové kiwi, 21.11.2016
Dorazili ke mně zvěsti o jakémsi keříčkovém kiwi. Neznáte to někdo? Nevíte, co by to mohlo být? Děkuji.
Rakytník - samičí rostlina s naroubovaným samcem, 28.8.2016
Dobrý den, nemáte někdo zkušenost s tímto způsobem pěstování rakytníku. Rád bych měl jen jeden keř, kdy bych na samičí rostlinu narouboval samčí větev. Zkoušel jste to někdo? Pokud ano, s jakým výsledkem? A kdy je roubování nejlépe provést? Díky.... celý příspěvek >
Kanadská borůvka - zralost, 16.7.2016
Mám začátečnický dotaz týkající se kanadských borůvek: Za jak dlouho potom, co zfialoví, je úplně zrálá? Jsem fakt začátečník a urodilo se mi letos jen pár kousků, tak je nechci podrthnout :-) Děkuji.
Divoká rajčata - naivní dotaz?, 16.6.2016
Dostala jsem od známých nějaká semínka divokých rajčat. Myslíte, že když je teď ještě vyseju, že z nich něco bude? Nebo se na to mám vykašlat.
Nejchutnější odrůda zimolezu kamčatského, 27.3.2016
Jaká je podle vás nejchutnější odrůda zimolezu kamčatského? Doporučíte? Děkuji.
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika