Příspěvky uživatele - 221.138

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vlastní zelenina vs koupená - poměr cena: chuť, 8.10.2017
Romane z Vysočiny, prostě se tady chlubíte tím, že kukuřici i hrášek někomu ukradnete. Holt klasický zloděj.  No, zajímavý způsob prezentace, to teda jo. Stanislaw z Hané.
Lepidlo na dřevo, 15.4.2010
Disperzní lepidla venku nevydrží? Já nemám zkušenosti s lepením dřeva vystaveného povětrnostním vlivům. Ale kdybych vyráběl něco na venek ze dřeva, tak to raději sešroubuji nebo se použití dřeva vyhnu. Nebo bych vyrobil kostru z kovu a jen použil... celý příspěvek >
Stenson 5200, 20.3.2010
Zdrávím.Jenom ohledně teto debaty.Pilu stenson, jsem zakoupil na Aukru 20.5.2009,Pila dorazila nalil jsem benzín a olej nastartoval vrčela pěkně jak třiapula v bahně, ale pak rup a chcípla.|Sundal jsem výfuk a zjistil jsem že upadlo od vyfuku kus... celý příspěvek >
Křovinořez - který výrobce je ten nej?, 13.1.2010
S žádným křovinořezem nejde být spokojený. Všechny jsou jen na zlost a na dřinu.
Technika orby s tk 14 a podobným typem - Holdr, 8.1.2010
Nějak to s tím čtyřkolovým vlekem nechápu.  Ne, že bych ho chtěl něčím tahat ale proč by měl traktor převracet více než dvoukolový? A o té orbě jste tady naplkali plno rad a chytrostí ale málo se jich týkalo orání s kloubovým malotraktorem.... celý příspěvek >
Výběr stroje pro ruční orbu, 30.12.2009
Co to je ruční orba?  Ruční je rytí ale orba, to neznám. Jedině, že by se někdo zapřáhl rukama za pluh a oral.  Žádnou malou mechanizací nepoorá záhonek tak hluboko, jak obyčejným rýčem. A ten pánův předchozí příspěvek je úplně... celý příspěvek >
Řasy v jezírku, 18.5.2009
Naprosto stejné zkušenosti jak se skalicí, tak s tím ostatním. Plně s pánem souhlasím a sdílím jeho zkušenosti.
Řasy v jezírku, 18.5.2009
Taky jsem zkusila rybičky, co požírají řasy, ale musím říct, že více než řasy jim chutnají jiné zelené rostliny, které máte v jezírku. Nejvíl lekníny. A tak se stalo,  že když mi nakvétaly lekníny, všechny květy i s listy jsem je našla uštípané... celý příspěvek >
Zelené jezírko, 18.5.2009
měla jsem v jezírku rašelinu, na ní mulčovací kůru, na to jsem položila textilní látku (netkaná textilie) a zatížila kameny, aby to nevyplavalo. Měla jsem to tak 2 léta a bez problémů se zelenou vodou. Letos mi protékala plachta, tak jsem natáhla... celý příspěvek >
Modřní poléhavy - vyvazování, 8.6.2008
Přesně jste popsala to, co je dobré udělat, pokud nechcete další vzpřímený růst. Je také možnost terminál ohýbat, ale zastřihnutí je velmi úspěšné. Hodně radosti přeje Stanislaw
Jaký traktor pro zahradu cca 2 ha?, 8.6.2008
K čemu by jim byl Vámi doporučený traktor, když mají jenom trávu na sečení včetně travnaté hřištní plochy? Můžete koupit třeba prostějovský Wisconsin.
Kultivátor Hecht 760, 8.6.2008
Dobrý den. Průměr kultivačních nožů je uváděn 26 cm. Z toho je zřejmé, že je schopný nakypřit 13 cm. Záleží ovšem na druhu půdy, ve velmi kvalitních půdách či písčitých je schopný se i zahrabat. Ať Vám slouží přeje Stanislaw.
Postřik na mšice, 5.6.2008
Mospilan paní Černá.
Profi motorová sekačka, 4.6.2008
Dobrý den. Na plochu, kterou uvádíte používám sekačku stejné značky jako Vy, akorát má slitinové šasi. Naprosto bez problémů po celou dobu používání. Centrální nastavení jedním madlem, pohoda. Stanislaw:-)
okrasný hloh, 4.6.2008
Vážený pane. Zajeďte si do Litomyšle a tam mají i daleko menší ceny, ovšem u malých rostlin. Je třeba dále dopěstovat. Jinak ta Vámi udávaná cena odpovídá zpěstovanému stromku. Je to běžné. nejdřív je třeba vypěstovat podnož, potom naroubovat a dále... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika