Příspěvky uživatele - 57.109

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
TK, TZ, MT, Holder, 4.5.2008
Ja jsem si ji stahnul z www.nasetraktory.cz (www.nasetraktory.com/forum/viewtopic.php) Ale jinak se da koupit na inzerat za 400,-. Ted presne nevim kde.Chce to pohledat
TK, TZ, MT, Holder - vyskakuje zpetny chod, 21.4.2008
Tak jsem se zase dneska dostal k tomu ze jsem vytahnul trakturek ven. A jeste jednou jsem zkusil tu divnou zpatecku. No a svete div se ono to najednou zacalo fungovat. Tak jsem ho sel prubnout do terenu jak se bude chovat tam. Tam ani jednou... celý příspěvek >
TK, TZ, MT, Holder - vyskakuje zpetny chod, 16.4.2008
hmm zajimavy zkusim teda nejdriv odmotovat vrchni cast paky, ktera se zastavi o sasi a zkusim zaradit pokud to bude i tak dal vyskakovat, tak budu muset mrknout na prevodovku. Je zajimave ze to zacalo delat zniceho nic. Ani naznak toho ze by to... celý příspěvek >
TK, TZ, MT, Holder - vyskakuje zpetny chod, 15.4.2008
Mohl by jsem pozadat o radu? Jedna se o TZ-K4-14. Kdyz zaradim zpetny chod tak mi pri rozjezdu vyskoci ven. Jde o rychosti 3-4 a pri jednice to dela jen pri rychlym spusteni spojky. Muzete mi poradit co potreba opravit aby to bylo zase OK a mohl jsem... celý příspěvek >
TK, TZ, MT, Holder - prodejna ND, 15.4.2008
Chtel by jsem sehnat nejakou prodejnu ND na severu cech nebo v okoli Prahy. Nevedel by nekdo?
TK, TZ, MT, Holder - uprava na nozni plyn, 15.4.2008
Muzu pozadat o popis jak na upravu na nozni plyn? Otec pritelkyne si na ten rucni porad nemuze zvyknout.
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika