Příspěvky uživatele - 63.140

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pálení vínovice a pěnění vína v kotli, 1.11.2016
Zdravím, chci se zeptat, má někdo zkušenosti jak omezit pěnění vína při pálení vínovice? Bylo mi doporučeno nalít na plný kotel trošku oleje (1 panák) nicméně nevím jaký olej a kolik přesně zvolit (kotel 150l) nerad bych aby vletěla pěna do... celý příspěvek >
Trnkový kvas - zarazení kvašení, 1.11.2016
minulý rok jsem zakládal kvas poprvé, bez kvasinek pouze přírodním kvašením, pomáhal mi známý a kvas se zastavi mezi 1,5 až 2 stupni, myslel sem že 3 (v některých nádobách i 4) stupně je furt moc, je deka už spadla, znamená to že je tedy konec?
Trnkový kvas - zarazení kvašení, 1.11.2016
Zdravím, potřebuju trošku poradit, mám trnkový kvas ve kvasné nádobě, uložený ve venkovním prostoru(studená dílna), byli přidány kvasinky SIHA6 20g/hl, nyní přestal kvasit a přitom má stále 3 stupně cukernatosti. Co s tím? Mohla to... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika