Příspěvky uživatele - 31.176

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Orangered, 9.12.2021
Nuž pán Juraj, ja som reagoval na váš príspevok hlavne kvôli vašej úvahe nakoľko hnila Orangered v daždivom roku 2010,keďže už s tohoto je zrejmé že mám s odrodou viac skúseností.Nemudrujem.Konštatujem.
Orangered, 6.12.2021
...ak sa nespraví prebierka plodov potom býva striedavá.--- no to som si teda za roky pestovania pri žiadnej odrode marhúľ nevšimol.Skôr je pravdepodobné že odrode nevyhovuje poloha alebo podpník.Stalo sa mi síce že marhuľa nenasadila kvetné puky,... celý příspěvek >
Vinná réva do vyšších poloh, 19.10.2021
Pri Perle Zali sa muškátová chuť vyskytuje iba pri zálistkovej úrode, ale je to iba veľmi jemný muškát, skôr by som povedal náznak muškátu.Ste si istý že nemáte inú odrodu?Ak je muškát aj pri prvej úrode, tak určite nie.
Zkušenosti s odolnějšími stolními odrůdami - PIWI, 1.10.2019
Ešte by som dodal že múčnatka tam samozrejme prítomná bola, ale dá sa povedať že iba v náznakoch.Tento rok bol u nás veľký tlak chorôb a keby som chcel mať úplne zdravý porast, tak to by som ho musel striekať tak isto ako neodolné odrody.Po zamekaní... celý příspěvek >
Zkušenosti s odolnějšími stolními odrůdami - PIWI, 1.10.2019
Odrodu mám na 2 stanovištiach.V obidvoch prípadoch ako vlastnokorennú.Na stanovišti s piesočnatou pôdou je praskanie oveľa menšie max. tak do 5 %. Na hlinitopiesčitej však konkrétne tento rok popraskala viac ako napr. Favor a ten je na praskanie... celý příspěvek >
Zkušenosti s odolnějšími stolními odrůdami - PIWI, 1.10.2019
S týmto sa dá na 100 % súhlasiť, ale možno by bolo dobré dodať že od začiatku vyfarbovania až do konzumnej zrelosti je náchylná na praskanie bobulí.Tento rok to bola asi 1/3.Po dosiahnutí konzumnej zrelosti je už ale praskanie na rozdiel od iných... celý příspěvek >
Golden Delicious, 12.9.2017
Pán,,Trnavsko 145 mnm-ten rok, dva dozadu som vás neobvinil, ale iba konštatoval že neviete oceniť ako chutí vyzretý Golden keďže ho chrúmete hneď po zbere a to stále platí.Keď podľa vás po 2 týždňoch na sklade je Golden dobrý iba do koláčov a... celý příspěvek >
Zkušenosti s odolnějšími stolními odrůdami - PIWI, 8.9.2017
Rošfor je vynikajúca odroda a po minulé roky naozaj nebol poškodzovaný jarnými mrazmi no keďže u nás v januári nebol sneh tak vymrzol spolu s odrodami Sfinks, Kišmiš Nachodka, Sindikat,Viktoria...   Stano
Zkušenosti s odolnějšími stolními odrůdami - PIWI, 8.9.2017
Klasický Vostorg už pestujem 16-tu sezónu ako štepený na Kober 5BB, taktiež ako vlastno korenný alebo aj ako prištepený do starého kmeňa Konkordie.Pestujem ho na dvoch rozdielnych stanovištiach.Za celú dobu sa praskanie nikdy neobjavilo a to ani v... celý příspěvek >
Zásyp révy - přežije?, 7.3.2017
Réva zásyp samozrejme prežije.Bežne sa to robí pokiaľ máte malú sadenicu a chcete aby korene boli hlbšie pod povrchom.Lepšie potom odolávajú mrazu a suchu.Sadenica by mala rásť na stanovišti aspoň 1 rok.Zasypanie zeminou môže byť urobené najskôr po... celý příspěvek >
Muchovník olšolistý - Amelanchier alnifolia, 18.2.2017
Dá sa množiť aj semenami.Žiadny rozdiel v kvalite, chuti,veľkosti som nepozoroval. Stano
Kvalita domacej palenky, 1.12.2016
pridať aj prvý liter z predchádzajúceho pálenia----samozrejme som myslel prvý liter v ktorom sú pozostatky z predchádzajúceho pálenia.   Stano
Kvalita domacej palenky, 30.11.2016
A nejhorší je, když před tebou někdo pálí třeba ze zašárkovaných švestek s příměsí jiného ovoce.  -----Kvas zo zašárkovaních sliviek podľa môjho názoru ovlivní poslednú pálenku len minimálne, horšie je pokiaľ je kvas smradľavý, z pribudlinami... celý příspěvek >
Kvalita domacej palenky, 30.11.2016
Neviem ako je to Čechách, alebo inde na Slovensku, ale v mojom širokom okolí je vo všetkých páleniciach čo som navštívil zberná nádoba umiestnená pred meradlom.Meradlá sú zastaralé, odhadom z 50-tych rokov, a všetky spoje sú plombované.Sanitácia... celý příspěvek >
Natírání kmenu vápnem, 31.10.2016
Táto prasklina na vašej jabloni, podľa môjho názoru nemá s mrazom nič spoločné-je to len výsledok bujnejšieho rastu, ktorý stará kôra nevydržala, a povolila.Takéto praskliny sa objavujú kedykoľvek počas roka.   Stano
Další diskuze:  1,  2,  3  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika