Příspěvky uživatele - 19.202

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Amarylis, 5.12.2008
Moc děkuji, měla jsem za to, že když se vyryjí, dají se do květníku a ...Na jaře to s jednou cibulí udělám tak jak vy a uvidím jak se jí bude dařit. Hezký den.
Amarylis, 5.12.2008
Mirku tak mě trochu poučte, co a jak.Kdy je dáváte na záhon, kdy je vyndáte atd.Mě letos vykvetly podruhé i v květináči.Po zmrzlých je dám ven a to na plné slunce od rána do 17hod.Denodeně dostávají hnojivo tak jak všechny květiny do půlky srpna a... celý příspěvek >
Amarylis, 5.12.2008
Dobrý den, Mirku Vy vyndáváte cibule z květináčů? Já je tam nechávám celoročně, jen když zjistím, že začínají rašit tak je vyndám odělím mladé cibulky pokud jsou tak akorát, vyměním zeminu a pokud květník stačí dám je zpět do toho původního.
Množení Oleandru semeny, 4.12.2008
Dobrý den, můj oleandr tyto tobolky tvoří pravidelně.Pokud chcete získat semena nechte tobolku na oleandru tak dlouho až se sama otevře, bude plná semen, jinak odstranit, zbytečně se rostlina vysiluje.Hezký den.
Rozluštím záhadu se jménem rostliny?, 18.11.2008
Tak tuto rostlinu mám na zahradě.Bohužel taky nevím jak se jmenuje.Na podzim zmizí a na jaře spolehlivě vyroste i tam kde po ní zrovna netoužím.Rozšířila se k nám od sousedů, prý pomáhá proti krtkům, ale moc mi to nepřijde účinné.
štěně a bleška, 14.11.2008
Pokud to máte blíž do lékárny než k veterináři koupíte i tam přípravky proti bleškám.Již zmiňovaný přípravek Frointline, je podle mých zkušeností nejlepší.Sice trochu dražšší, menší balení kolem 300kč, ale oproti jiným asi nejúčinější.Štěňák je... celý příspěvek >
Kleopatřina jehla, 12.11.2008
Eremurus - liliochvostec . Kniphohofie - kleopatřina jehla - mnohokvět.  Pravdou je, že název kleopatřina jehla se sem tam používá pro obě rostliny, Ptala jsem se po různých zahradnictvích a název kl. jehla patří ke kniphofii.
Tlustice, 8.11.2008
Ahojky Lucko, kvete a opravdu nádherně.Jen potřebuje ten chladnější režim přes zimu a nezalévat.Moc přeji, ať se to podaří
Jak sadit dýně, 7.11.2008
Ahojky Mílo, a že já toho za ty tři roky co zahradničím, stihla zkazit!!! Ale za 10 či 20 let to bude třeba lepší.(i když to už asi nebudu při síle) hezký den
Fikus benjamin - lepkavé listy a radikalní řez, 7.11.2008
Mám pravděpodobně ten stejný jak vy, s tou tekutinou vám neporadím, ale se stříháním mám špatnou zkušenost. Dostala jsem tři rostliny sesazené do jednoho květníku a podařilo se mi splést kmínky do copu.No a chtěla jsem vytvarovat korunku a tak jsem... celý příspěvek >
Phalaenopsis - jak ustřihnout stvol?, 7.11.2008
Ono je to těžké co člověk to jiná zkušenost, to jiný názor.Měnit nic nebudu, máčení se mi osvědčilo a rosení ne, stejně jak Vám i Simonce.Výše psala Bohunka, že je zalévá a má je na západním okně, tak mým se zas daří na východním.Každá rostlina je... celý příspěvek >
Jak sadit dýně, 7.11.2008
Prozatím jsem jiné jak okrasné dýně nepěstovala.Předloni jsem napěstovala sazenice a ven je sázela už s květy.Navedla jsem je na plot a sázela je asi 50cm od sebe.Letos vyrostly samy na kompostu.Vyhodila jsem je tam před Vánoci, když mi je před domem... celý příspěvek >
Phalaenopsis - jak ustřihnout stvol?, 6.11.2008
Karlosi díky a jsem ráda, že jste to vzal všechno sportovně.Phalenopsis mám rok a keiki se na něm objevilo asi v polovině léta, kořeny má listy taky a ještě dva stvoly na kterých kvete už 3 měsíc.Tak čekám, a až odkvete chci keiki oddélit.Mě se to... celý příspěvek >
Kde koupit granulovaný kravský hnůj, 6.11.2008
Koupíte jej tam kde se prodávají substráty a hnojiva pro prostliny.3kg sáček se myslím pohybuje v rozmezí 60 - 70kč.Nabízí ho samo taky obchody typu bau...
Phalaenopsis - jak ustřihnout stvol?, 6.11.2008
Jasně, hotové... Karlosi, opravdu nejsem retardovaná a opravdu vím co mým nejen pokojovkám prospívá, sprchování či otírání navlhčeným hadříkem, atd.Květiny všech barev a druhů miluji a starám se jak nejlíp to jde.Jen tak mimochodem cením si vašich... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika