Příspěvky uživatele - 210.155

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Tatratea jak na to?, 30.10.2016
Děkuji, všem za podněty, likernický sirup určitě vyzkouším.O výsledku budu informovat za 20 týdnů, alespoň tak dlouho by měla být doba zrání...
"Černá" sousedova studna na mém pozemku, 23.2.2016
Dobrý den, jak nejlépe postupovat? Koupil jsem pozemek sousedící se zahrádkářskou osadou. Před nedávnem jsem s překvapením zjistil, že na mém pozemku je asi 20m od plotu k osadě ukryta studna osazená betonovými skružemi. Místo je v... celý příspěvek >
Topaz vydrží, 6.3.2015
Zdravím Chtěl jsem se Vás zeptat, kde jste zjistil, že Topaz je nejpěstovanější česká odrůda? Já jsem se s ní nikde nesetkal a ani v obchodech jsem jí neviděl. Jediná odrůda, která má věhlas je Šampion. V Německu preferují své odrůdy typu RE a... celý příspěvek >
Topaz vydrží, 6.3.2015
Zdravím 252,217 No musím přiznat, že jste mně docela pěkně nasr.. Já, který presentuji své ovocnářské výsledky na výstavách a bojuji za kvalitní pěstování i starých odrůd jsem obdržel od Vás takovou kritiku? Ano jsem sice potrefená husa,... celý příspěvek >
Topaz vydrží, 6.3.2015
Zdravím p. Vlastimila Nechme je být oni sami přijdou na to, že se pletli. Bohužel budeme sami, ale mně Topaz totálně ničil výnos a kvalitu ve velkovýrobě. Je to odrůda, která poslední roky vůbec nesplňuje to co se o ní mluví. Já jsem měl na... celý příspěvek >
Odrůda révy Solaris, 3.10.2014
Já osobně mám se Solarisem zatím jen velmi dobré zkušenosti, plná zralost nastala již začátkem září, celou sezónu vydržel bez chemické ochrany, hrozny vůbec nehnily, vosy ho vůbec nenapadaly, proti ptákům jsem dal koncem července sítě. Ještě... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika