Příspěvky uživatele - 127.118

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Náhradní díly, 29.10.2016
Nemám odvahu určiť o čo sa jedná.Musel by som to skúsiť.Ale podľa toho ako ten stroj poznám pravdepodobne to bude nejaká netesnosť.No ale môže to byť palivová cesta alebo elektrika.
Náhradní díly, 29.10.2016
Dolmar má centralizovaný záručný servis.Pozáručný poprípade drobnosti robíme tu.
Náhradní díly, 29.10.2016
Dolmarové oleje nemáme na stave.Toto neviem.Ale oleje majú typicky záruku 5rokov.Čiže nejaké 3roky do konca záruky treba aj dožiť.
Náhradní díly, 29.10.2016
A Stiga, Vari
Náhradní díly, 29.10.2016
Stihl, Dolmar
Náhradní díly, 29.10.2016
Pravdu povediac nemôžem robiť v servise, musím sedeť v predajni.A zhodou okolností mám čas.
Náhradní díly, 29.10.2016
Ano pán Bunny Ložiská sa delia na SKF, Ina,Koyo, FAG,Kinex a podobne.Všetky tieto ložiská sú super a určené na všetko lebo spľňajú normu.Potom ešte existujú ložiská zlé a to sú spravidla tie ktoré nesú označenie Made in China.Tie nie sú vhodné ani do... celý příspěvek >
Náhradní díly, 29.10.2016
Toto je presne Váš problém.Vy nemusíte, vy všetko viete.A innformácie čerpáte na tomto fóre od takého istého odborníka ako ste vy.  Pozrite sa na oficiálne rozdelenie ložísk a strojníckych tabuliek.
Náhradní díly, 28.10.2016
Zoberme si takú situáciu.Mám fabriku na ložiská.Mám zákazníkov napr.Ford, Dokati,Husqvarnu, Škodu,Zetor.Všetko odborné strojárske firmy.Berú mi 90% výroby.A zvyšok mi berú obchodníci.Tý si prakticky nevedia skontrolovať odchýlku.Chcete mi nahovoriť... celý příspěvek >
Náhradní díly, 28.10.2016
Bunny, čo keby ste si miesto týchto rečí pozreli na nete rozdelenie ložísk.Net zjavne máte
Náhradní díly, 28.10.2016
ja nemám problém s tým v akých predstavách žijete.ja mám problém s tým že tieto predstavy predkladáte ako fakty.  Keď si pozriete bližšie naríklad toto: Ložiska – všeobecné údaje tak možno budete mať akú takú predstavu o... celý příspěvek >
Náhradní díly, 28.10.2016
Pán Bunny, Vy žijete v predstave že pokiaľ kúpite ložisko rovnako označené ako to čo vyberiete zo stroja tak je to také isté.To je pane hlboké nedorozomenie.Ono pri výrobe vzniká množstvo tried kvality na základe napríklad presnosti.A verte mi že tie... celý příspěvek >
Náhradní díly, 28.10.2016
A tie niektoré sú ktoré?
Náhradní díly, 28.10.2016
Skrutky majú okrem hrúbky, dĺžky, dĺžky závitu, stúpania a tvaru hlavy aj také nepochopiteľné vlastnosti ako pevnosť.Každý konštruktér udáva tieto vlastnosti na každej skrutke.Nezávisle na tom že aj mne sa cena skrutiek zdá privysoká dosť pochybujem... celý příspěvek >
Náhradní díly, 28.10.2016
 Je snáď uplne každému jasné, že je výhodné kupovať neoriginálne diely.Kvalitou sa síce poväčšine nemôžu rovnať z originálmi ale sú lacné.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika