Příspěvky uživatele - 90.22

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zapalování u pily HQ 136, 8.11.2016
Zdravím všechny, tak je to jasné, namontoval jsem nový modul a na svíčce,,práská" krásná modrá jiskra, takže problém je vyřešen. Moc děkuji všem, kteří se snažili poradit, jsem zas o něco zkušenější. Ještě jednou díky a všem příjemné... celý příspěvek >
Zapalování u pily HQ 136, 7.11.2016
Zdravím Stando, velmi Vám děkuji za perfektní údaje (nezklamal jste mne!!!). Přesně ty údaje, které jste mi poslal jsem na cívce naměřil, ale bohužel jiskru nehází.Zítra mi dojde nové zapalování i svíčka, takže budu chytřejší.Tušil jsem podle... celý příspěvek >
Zapalování u pily HQ 136, 7.11.2016
Zdravím, díky za rady, už jsem se rozhodl a objednal nové zapalování.jsem zvědav, jak to dopadne. Vzhledem k tomu, že vypnutí zapalování se provádí ukostřením přes vypínač, tak by teoreticky cívka vůči kostře neměla mít žádný odpor a to mi... celý příspěvek >
Zapalování u pily HQ 136, 6.11.2016 Obsahuje fotku
Dobré ráno všem, ještě doplním, potřeboval bych hlavně vědět, zdali je možné na zapalovací cívce změřit, zdali je v pořádku(teoreticky).Znám klasické zapal.cívky ze starých automobilů.Tyto mají dvě vinutí. Z obrázku pod příspěvky, to však... celý příspěvek >
Zapalování u pily HQ 136, 5.11.2016
Zdravím, před nedávnem jsem založil vlákno o ND.Tímto také děkuji za vaše názory. Nakoupil jsem v Kasumexu(bleskové dodání) vyměnil gufera, těsnění,řetězku, složil,nastavil mezeru u trafa a pila která byla funkční prostě nestartuje.Zjistil... celý příspěvek >
Náhradní díly, 24.10.2016
Pro : host - xxx.xxx.11.110 (?) 23.10.2016 17:55  Toto je přesně odpověď, kterou jsem potřeboval a já za ni děkuji.Opravdu je třeba se trochu zorientovat a rozhodnout se sám.Pro porovnání např.gufero Kasumex : 338-Kč a  ... celý příspěvek >
Náhradní díly, 23.10.2016
Zdravím, v podstatě souhlasím s Vaším názorem, nevím však adresu autorizáků, nevím ceny-chybí mi srovnání.Teď mi docvaklo pravděpodobně jste těmi autorizáky myslel autorizované servisy HQ, tak se pokusím poptat, jeden je nedaleko. Jinak jak... celý příspěvek >
Náhradní díly, 22.10.2016
Zdravím všechny, mám mot.pilu HQ-136. 10 let mi poctivě sloužila ale teď začala zlobit.Jsem poměrně solidně vybaven nářadím, tak uvažuji, že bych si ji opravil sám. Rád bych znal Váš názor na dodavatele ND.Na webu jsem našel dva a... celý příspěvek >
Doplňky bazénu, 14.2.2012
Děkuji za údaje, určitě se do toho dám.Zdraví Mirek.
Solár Pyramida XXL, 4.2.2012
Parametry, které udáváte jsou opravdu fantastické a není k tomu co dodat.Jenže cenová relace je, tipuji o třídu výše.Nedávno jsem viděl v Polsku podobnou soupravu s jedním kolektorem asi za 30 000 Kč. To už je pro obyčejného človíčka přijatelné,... celý příspěvek >
Doplňky bazénu, 3.2.2012
Moc prosím o nějaké technické údaje, také ten problém řeším a než kupovat Pyramidu XXL za 8 tisíc, tak to asi vyrobím(můj příspěvek Pyramida XXL)
Solár Pyramida XXL, 3.2.2012
Prosím ty, kteří mají zkušenosti s tímto typem slun.ohřevu bazénů.Já mám bazén 18 m3 a plochý kolektor 3,6m2 s pískovou filtrací.Umístil jsem jej na střechu chaty a zde platí vše, co bylo řečeno v diskuzích, tedy jakmile pofukuje vítr, byť je... celý příspěvek >
Voda v bazénu, 2.6.2011
Zdravím všechny, máte prosím někdo zkušenosti s odsáváním dna a stěn bazénu od zeleného svinčíku(řasy to nejsou, ty se začnou vytvářet až později)?Když použiji chlor (savo),tak během 3 hodin mi voda zezelená, jak brčál.Při neustálém filtrování se... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika