Příspěvky uživatele - 172.35

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Sazivost plodů broskví, 29.4.2009
ty saze jdou umýt.
Jak teď stříhat broskve a nektarinky v květu, 15.4.2009
Mám stromky asi 3-4roky staré a jsou obsypané květy.Jak bych je měl ostříhat.Díky
Sazivost plodů broskví, 15.4.2009
Nikdo na dotaz nereaguje tak to zkusím sám.V blízkostí brokví stojí velká lípa a několik smrků.Nemůže toto být ta příčina sazivostí.Na jiném konci zahrady takto napadené broskve nejsou.Děkuji za každou radu.
Sazivost plodů broskví, 7.4.2009
Proím o radu jak ošetřit starší brokev která má krásné velké plody ale jsou potažené černou sazivostí.Díky
Na co přeroubovat mandloň?, 6.4.2009
Prosím o radu na co přeroubovat mandloň-mám jednu a okolo asi deset broskví a nektarinek asi 4roky staré.Zjistil jsem že plody broskví v blízkostí hořknou.Dík
Má teď význam dát ted jablka na máč?, 29.3.2009
Prosím o radu jak zůžitkovat jablka teď na začátku jara. Máme velké množství jablek která již nejsme schopní zůžitkovat.Dali by se ted zešrotovat a po čase vypálit?Byla by škoda je nechat shnít.Díky
Ribier, Olšava, Okava a Julski Biser?, 10.3.2009
Díky za vyčerpávající odpověd.Chtěl bych se ještě zeptat co je za odrudu PÓLA.Jsme ve okr.ZN.
Je třeba na každou odrudu kiwi třeba samec?, 7.3.2009
Prosím o radu zda je třeba ke každé odrudě Kiwi třeba samec.Nejedná se mi o samosprašné odrudy ale různé -postupně plodící rostliny.Jsme v 350 nm.Díky
Ribier, Olšava, Okava a Julski Biser?, 7.3.2009
Dostal jsem ostříhané pruty vinné révy odrud Ribier, Olšava,Okava a Julski Biser a potřeboval bych poradit jak je zasázet do země, na kolik oček, zdanechat vše chna očka živá a co je to za odrudy.Díky
trávní směs nebo nějaká velmi houževnatá, 19.2.2009
Zpevněné pásy mohu udělat ale jedná se mi hlavně o odrudovou skladbu trav která by se dala použít do těchto podmínek.Díky
trávní směs nebo nějaká velmi houževnatá, 24.1.2009
Prosím o radu jakým způsobem zatravnit pozemek před domem kde je beton /jímka/ a mohu si tam dovolit dát max.5cm zeminy a kde jednou denně projedou 2-3auta.Existují nějaké plazivé houževnaté rostliny a kde se dají sehnat /70m2/ Děkuji za radu.
barvení sušených květin, 23.9.2008
Prosím o radu čím pribarvit sušené květiny a trávy.Díky
Jak uchovat co nejdéle česnek, 11.8.2008
Česnek každým rokem mačkáme do soli v poměru 1kg česnek a 0,5kg soli.Máte ještě někdo nějaký tip na dlouhodobé uchování česneku?Díky
Hardyho máslovka, 24.7.2008
Ta hruška nemá chybu, trháme ji koncem prázdnin.Vřele doporučuji.
Mohu míchat postřiky?, 11.7.2008
Jsou to chrupky jak bílé tak červené, dále Prim a dalších asi deset druhů které neznám jmény.Teoreticky by měli být rezistentní ale?
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika