Příspěvky uživatele - 43.253

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Skleník ve tvaru Geodome, 13.4.2015 Obsahuje fotku
Dobrý den, myslíte, že by tenhle zahradní přístřešek mohl fungovat jako normální skleník? Děkuji
Jak se zbavit houby?, 16.9.2014 Obsahuje fotku
Děkuji za tip, pořídím 4 betonové dlaždice a zakopu je do úrovně terénu a na ně postavím nohy (kulatiny). Prozatím jsem provedl zbroušení a nátěr plochých částí stolu a sedáků, spodní část kulatin a nohy zkusím napustit nečím, co by houbu umořilo.... celý příspěvek >
Jak se zbavit houby?, 16.9.2014 Obsahuje fotku
Dobrý den, děkuji za vaše rady a tipy, zapomněl jsem dodat, že to celé važí přes 300kg a je to prakticky nemanipulovatelné, je to postavené uprostřed lesa na hlíně a jehličí a není možné zastřešení. O přikrytí plachtou jsem uvažoval, ale bojím se... celý příspěvek >
Spalí se čerpadlo při použití 3/4" hadice v 1" sání?, 26.8.2013 Obsahuje fotku
Dobrý den všem, ještě jednou bych chtěl poděkovat všem diskutujícím za názory. Zařízení jsem o víkendu zapojil a vyzkoušel. Do studny jsem žádný sací koš neinstaloval a voda nespadává ani se netrhá a nezavzdušňuje. Na výtlaku je na vodárně... celý příspěvek >
Spalí se čerpadlo při použití 3/4" hadice v 1" sání?, 20.8.2013
Nemám tušení, kde je klapka v této domácí vodárně, měl jsem za to, že na sání, podle popisu. Na výtlaku budu mít jen rozvod, nemám tam zatěžovací ucpávku ani přetok zpět do studánky. Čerpadlo, rep. přívod do čerpadla bude asi 40cm nad hladinou, v... celý příspěvek >
Spalí se čerpadlo při použití 3/4" hadice v 1" sání?, 20.8.2013
Dobrá připomínka - otázku sacího koše ještě nemám dořešenou. V informacích k vodárně (čerpadle) je uvedeno, že součástí vodního automatu zpětná klapka je, teoreticky by tedy sací koš se zpětnou klapkou nemusel být ve studánce instalován a stačilo by... celý příspěvek >
Spalí se čerpadlo při použití 3/4" hadice v 1" sání?, 20.8.2013
Dobrý den, nejdříve bych chtěl poděkovat za reakce na mé dotazy. Už když jsem sestavu navrhoval a konzultoval předem s různými odborníky z oboru se názory různily. Při výběru a nákupu komponent v instalatérských prodejnách, kde prodavači byli... celý příspěvek >
Spalí se čerpadlo při použití 3/4" hadice v 1" sání?, 19.8.2013
Dobrý den, děkuji za předložený výpočet, moc tomu nerozumím, nejméně té pasáži s navrhovaným řešením: „…proto nezbude nic jiného, než vsadit mezi čerpadlo a nádobu škrtící ventil, kterým se omezí průtok čerpadla tak, aby nedocházelo k přetržení... celý příspěvek >
Spalí se čerpadlo při použití 3/4" hadice v 1" sání?, 19.8.2013 Obsahuje fotku
Ano, uznávám, ptám se pozdě. Před výkopem jsem si nechal poradit od profesionála a teď zjišťuji, že se názory různí. A máte pravdu, cena byla jedním z faktorů – řešení v 1“ by bylo dvojnásobně drahé. Nicméně rozhodujícím faktorem byl předpokládaný... celý příspěvek >
Sekačka Florabest FBM 575 - zkušenosti s mulčováním, 13.8.2013
Po měsíční zkušenosti (3x sekáno) vždy 2000m2 v různých terénech (běžný trávník, lesní tráva ve svahu, pobřežní tráva na břehu řeky) se zdá vše jak má být. Motor startuje lehce, na první natáhnutí, výkon prozatím bez zaváhání (prozatím posekal vše,... celý příspěvek >
Jak založit jímku na vodu (pramen v zemi), 24.7.2013 Obsahuje fotku
Dobrý den, pokouším se jímat pitnou vodu z vydatného pramene (5l/min) do plastové jímky v zemi (hloubka 150cm, průměr 80cm) s cílem příležitostného zásobování chaty vzdálené 40m vodou na mytí, wc a nádobí. Můžete mi prosím poradit vhodné řešení,... celý příspěvek >
Umřela mi sekačka, jakou novou?, 16.7.2013
Nestáhli. Včera jsem si ji tam koupil.Jedná se o model Florabest FBM 575. Koupil jsem si ji, protože mě zaujal motor BS 575EX na sekačce za 5990, který je obvykle osazován na dražších sekačkách. Kroutící moment odpovídá šířce nože 46cm a za podobné... celý příspěvek >
Sekačka z Lidlu, 16.7.2013
Jedna se skutečně o překlep, v návodu mělo být uvedeno "Pojezd". Ale celý text u obrázku je minimálně nepřesný. Funguje to tak, že spojka pojezdu skutečně zabírá plynule, záběr je možné nastavit právě otočným dilatačním regulátorem na lanku (v... celý příspěvek >
Jakou sekačku s variabilním pojezdem?, 9.7.2013
Nemá někdo zkušenost s Husqvarna R 152SV nebo SVH?
Mulčovací sekačka, 17.6.2013
Pětitýdenní tráva se samozřejmě neztratí, ta zůstane "poházená" na trávníku za sekačkou. Sekaní pětitýdenní trávy beru jako extrém, třeba jednou do roka. Taková tráva normálně uschne a vítr jí za pár dní rozfouká. Schne to celkem rychle, jak je... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika