Příspěvky uživatele - 45.252

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co je to za "borůvku" našich velehor?, 16.9.2016
Ted v září jsem viděl na našich velehor (nad 1300m) na hřebeni v jednom místě nízký souvislý porost do výšky cca 5-10cm obsypaný tmavě modrými až černými bobulemi velikostně a zhledově jako borůvky, pouze bez typického květního kalichu pro borůvky.... celý příspěvek >
Červivý kadařávek, 31.5.2016
Chtěl jsem loni nasazený kadeřávek, ted použít ze záhonu do polévky. Listy jsou pěkně zelené, jen jsem odlamoval některé jejich spodky, protože hlavní žíla ústící v řapík listu se sem tam jevila nějaká zjizvená s polosuchými jizvami. Podařilo se mě... celý příspěvek >
Hryzec nebo hraboš? přehlodává TO kořeny stromů, 29.5.2016
Až tu potvoru TO znovu chytím, vyfotím a vhodím to sem.
Hryzec nebo hraboš? přehlodává TO kořeny stromů, 29.5.2016
jo, to znám... akorát že, to není TO co mám já, jak délkou ocasu, tak mohutností to není žádný hryzec velikosti potkana
Hryzec nebo hraboš? přehlodává TO kořeny stromů, 29.5.2016 Obsahuje fotku
Tady je názorný obrázek různých hlodavců... a velikosti těl a ocasů...
Hryzec nebo hraboš? přehlodává TO kořeny stromů, 28.5.2016
Hryzec má dlouhý ocas 10-15cm a je velký jako potkan. Tohle TO má ocas jako useknutý 3-4cm jako hraboš a velikostně je to jako dvě myši... a že jsem TO už poznal dokonale, díky té švýcar. plastové pasti jsem jich pochytal 12...
Růžice květáku jsou plné černých teček, 28.5.2016
Foto nic moc kvalitní... černé mšice? Plísen?...Nebo vám ho pokálely muchy... vtip...))
Hryzec nebo hraboš? přehlodává TO kořeny stromů, 28.5.2016
Velikostí spíše hraboš - 12 pochytaných kusů do pasti o největší velkosti přes 10cm určitě a váze nejméně 100g, dokázalo v různých částech zahrady zlikvidovat kořeny stromů (10let staré) i v tzv. králičím pletivu, tím že komplet ožralo všechyn kořeny... celý příspěvek >
Jarne mraziky 2016, 30.4.2016
Vlivem cca 200leté velmi negativní činosti člověk v podobě masivního spálení fosilních zdrojů co vznikaly stamiliony let a tyto stamiliony let se do nich velmi pomalu postupně ukládal mj. i uhlík, aby jej člověk pak v doslova vmžiku spálil a uvolnil... celý příspěvek >
Mráz - malé plůdky meruněk, 26.4.2016
Malé plůdky meruněk do 0,5cm ještě schované v tom kalichu po květu zatím opravdu na stromě drží a do i na silný dotyk nespadnou. Odrůdy VP a Bergeron. Dnes ráno v 5.30hod tady opravdu bylo v 5M  -3C a v přízemí ještě méně. Ostatně to potvrzují... celý příspěvek >
Mráz - malé plůdky meruněk, 26.4.2016
Dnes Olomoucko v -3C v 5M a v přízemí -5C. Malé plůdky meruněk vypadají bez poškození- nepadají... kupodivu. Spálené na tabák ořechy, chycené neptrně víno.
Jarne mraziky 2016, 26.4.2016
Střední Morava Haná, dnes 5metrů nad zemí -3C. V přízemí -5C. Koukám jak blázen, ale merunky se zdají zatím bez omrznutí plodů, švestky a broskve taktéž. Víno je malinko spáleno, ale ořechy jsou komplet na tabák spálené. Zato ti kteří nestříkají... celý příspěvek >
Klamita jménem jmelí střední Morava, 16.4.2016
Přemnožení jmelí jde ruku v ruce se změnou klimatu- teplými zimami. Tuhá zima dokáže mladé, jednoleté, dvouleté sazenice jmelí zničit, asi suchem- mrazem a sluncem ve dne. Teplo v zimě také více motivuje ptáky k pohybu a tím spalují více energie=... celý příspěvek >
Klamita jménem jmelí střední Morava, 16.4.2016
Letos při jarním střihu jabloní, jsem zjistil doslova stovky cca ročních či dvouročních "sazenic" jmelí (dva, čtyři či šet lístků na sazenici) na jedné jabloni, ale podobně napadené jen méně jsou prakticky všechny starší jabloně. Dalo velkou... celý příspěvek >
Moniliový úžeh a moniliová hniloba peckovin v roce 2015, 9.4.2016
No, já mám s Horizonem velmi dobré zkušenosti řadu let. Mám velké balení a ostatní přípravky ani nemám. Tak díky za rady té teploty a času před deštem... ((
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika