Příspěvky uživatele - 103.6

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak zpracovat nezralou papriku (větší množství), 9.10.2016
Zelený lilek není nezralý, ale naopak přezrálý, tvrdý, plný semínek.
Jak vypěstovat vysokokmen, 8.10.2016
Já jsem toto neradil, já jsem tomu anonymovi vysvětloval příspěvek SPCH, páč ho zřejmě nepochopil.
Jak vypěstovat vysokokmen, 8.10.2016
Já bych si to představoval, pokud bych měl hlíny nadbytek (jakože v tuto chvíli mám), vyměnit hlínu v jámě do 1m kolem původního kmene, a řádně prohnojit. Aby měl mladý stromek na začátku ideální podmínky. Po ujmutí a rozrostení už bude další půda v... celý příspěvek >
Jak vypěstovat vysokokmen, 8.10.2016
SPCH je zkušený, proto se ptá. Je potřeba po starých třešních obměnit/řádně prohnojit půdu, pokud tam budou opět třešně. A ptá se na příčinu klejotoku, jak a kde vzniká, aby mohl poradit řešení.
Doporučte jabloně, 7.10.2016
Díky, asi jste měl štěstí, nebo tuto školku znáte. Já jsem prošel asi 20 odkazů, které mi google nabídl, a nic jiného než M9 a M26 jsem nenašel. Zkusím tedy štěstí tam.
Doporučte jabloně, 7.10.2016
Prosím, poraďte - kde sehnat ten Admirál na nějaké silnější podnoži? (MM106, MM111, M7, P14) Všude nabízí jen M9 nebo M26, potřebuji to do suché prašné a kamenité půdy a rád bych tak půlkmen, a bojím se, že s M26 terno neudělám, M9 nepřipadá v úvahu... celý příspěvek >
Kohout a co teď?, 8.4.2016
Take mame takoveho zmetka 😂 Jen slysi me nebo deti uz susti. Chodi tam jen manzel. Uz nekolikrat na nej zautocil, dostal par ran cim-koli co bylo po ruce a uz si nedovoluje. I kdyz kazde 2-3 mesice to zkusi, ale manzel se ho neboji 👍
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika