Příspěvky uživatele - 33.11

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kvalita domacej palenky, 8.11.2016
20% pálenka je určitě nepitelná, ale pokud je výtěžnost z jednoho 100 l sudu s mačem např. mirabelek cca 7 litrů 51% pálenky, tak se zhruba 0,5 l zakalené pálenky v tomto objemu ztratí? Známý mi tvrdí, že v tom konci jsou ty nejvoňavější látky, a... celý příspěvek >
Kvalita domacej palenky, 7.11.2016
Vážení rád bych Vás požádal opět o radu. Jeden můj opravdu starý dobrý známí (letos slaví 80 let), který se pálení domácí kořalky věnuje takřka celý život prosazuje níže uvedenou věc. Pálí snad všechny druhy ovoce (cukr zásadně nepřidává, kvasinky... celý příspěvek >
Hrušky - zoctovatění kvasu, 7.10.2016
Dobrý den. Ještě jednou mockrát děkuji za velmi rychlé a vyčerpávající odpovědi. S přátelským pozdravem, Saša.
Hrušky - zoctovatění kvasu, 6.10.2016
Pánové, dovolte mi prosím ještě jeden dotaz, který vyplynul z mé debaty se sousedem, který nikdy "ph" u hruškového kvasu neřešil. Po dnešním rozhovoru se mnou poněkud znejistěl a vyplynul nám tento dotaz: lze dorovnat "ph" kvasu, který se již... celý příspěvek >
Hrušky - zoctovatění kvasu, 6.10.2016
Pánové, mockrát děkuji za Vaše užitečné názory a rady. Jakmile budu mít vypáleno (zní to až drze, když nemám ještě ani založený kvas o:)), napíši sem, jak dopadl mošt a jak drť.. Saša 
Hrušky - zoctovatění kvasu, 5.10.2016
Moc děkuji za rychlou odpověď. Papírky s tímto rozsahem jsem si zakoupil na základě Vešeho doporučení, Rafaeli. Vaše cenné rady a zkušenosti (samozřejmě nejen z tohoto diskozního fóra, všichni určitě pročítáme mj. i "deslika")  mi už... celý příspěvek >
Hrušky - zoctovatění kvasu, 5.10.2016
Dobrý den všem. Rád bych požádal o radu na následující dotaz. Letos bych chtěl poprvé založit hruškový kvas (meruňky, mirabelky a švestky vozím do pálenice již cca 7 let, ale na hrušky nezbýval čas nebo, lépe řečeno, jsem si netroufal).... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika