Příspěvky uživatele - 157.131

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Hecht 7100, 7.10.2016 Obsahuje fotku
Pane bunny, jako vždy věcné a objektivní, ale nejlepší... a predal by som ju len nepriateĺovi :-) My se tady bavíme o pomocnících při práci, ale nejsmutnější je, že ani auta, která denně POTŘEBUJEME už nejsou taková jaká byla kdysi. Dnes si nekoupíte... celý příspěvek >
Hecht 7100, 7.10.2016
S tou sekačkou máte pravdu. Je otázkou osobních preferencí, zdali zvolíte jeden motor (špičkovou Hondu) a přehazujete, anebo samostatné stroje. Pro první platí důvody Vámi uvedené. Pro druhé hraje k plusu jistá nezávislost jednotlivých strojů a s ní... celý příspěvek >
Hecht 7100, 5.10.2016
To jsem byl já. Jako I. příspěvěk jsem napsal, že jsem s Hechtem naprosto spokojený a za 22t. i nadšený. Srovnávat s Globalem mě ani ve snu nenapadlo, protože se jedná o dva ODLIŠNÉ STROJE. Jako set je skutečně lepší Vari s přednosmi, které jste... celý příspěvek >
Hecht 7100, 4.10.2016
Pane bunny, jistě jste si mě s někým spletl. Koukněte prosím na koncovky IP adres a vše Vám bude jasné. Nejsem to já kdo kdo tvrdí " že keď je to hecht, tak je to zlá čína a šmejt, keď je to vari, tak dobrá čína a kvalita." Právě naopak já si... celý příspěvek >
Hecht 7100, 4.10.2016
Já nic neprodávám, mě živí kolový nakladač s váhou 25 tun a s cenou několika miliónů :-)
Hecht 7100, 4.10.2016
Neexistuje jediné nářadí či doplněk, který by a´t už s Vari, Mountfieldu či jiných našel dostat na kterýkoliv stroj, Jestli to má v sobě kousek železa půjde to svařit. A je vyhráno. Kompletní motor stojí 5200,- a spojka 482,- vše nové se zárukou.
Hecht 7100, 4.10.2016
Který díl Vari (dražší o 4 tisíce) máte namysli? Místní borci zde srovnávají KULTIVÁTOR Hecht7100 s Vari Global. Kde je rozdíl v ceně poněkud jiný. Hecht hravě PŘEVÁLCUJE Vari už jenom tím, že máte možnost využít dvě výstupní hřídele pro připojení... celý příspěvek >
Hecht 7100, 4.10.2016
Já si myslím, že kdyby to dělali doma tak se na tom webu pochlubí. To je, ale jedno. Dovážet ekonomicky zajímavé komponenty z Číny je logický krok k udržení firmy a to je naprosto v pořádku. A klobouk dolů, že tu Vari ještě je. A to myslím upřímně.... celý příspěvek >
Hecht 7100, 3.10.2016
Aaajó už to chápu, dodavatel tvrdil, že to na reklamaci není a zákazník byl přesvědčen, že je. No a vy jste byl hromosvod a vlastně v pasti. Můžu Vás uklidnit, že nejste zdaleka sám.
Hecht 7100, 3.10.2016
Ano ta ECO akce je super, ale pán (pár řádku výše) píše o tom, že když nebudete spokojen se 4taktem z Číny, můžete jej nahradit motorem 2T a to je naprosto pomatené. A garance Vari je, že ten 4T motor levná Čína je. Viz výše:-)
Hecht 7100, 3.10.2016
Když pominu naprosto pomataný příspěvek o tom, že nový Čínský OHV motor nahradím dvoutaktem, tak toto vážně nechápu. Prodával jste zahradní techniku - chvályhodné, byli reklamace - jasně, zboží jste s reklamačním protokolem odeslal dodavateli.... celý příspěvek >
Hecht 7100, 3.10.2016
Jste si tou Hondou jistý? Dnes mi v prodejně říkali něco úplně jiného, pro mně to není nic zásadního, já jen k vůli Vám. Jinak s tím XP jste mě dostal... proč se stydeť. Tak proč se stydět za Hechta, že jo, když jsou to krajini:-). Z téhle debaty... celý příspěvek >
Hecht 7100, 3.10.2016
Nemám potřebu se s někým dohadovat, ale od Varibojovníků tady v celé debatě nepadl JEDINÝ pádný argument v čem je Hecht horší. A srovnávat ho s Globalem je vyloženě nesmysl. Nicméně je to tak DOBRÝ STROJ, že toto srovnání USTOJÍ! BUBNOÁ SEKAČKA -... celý příspěvek >
Hecht 7100, 1.10.2016
Proč si myslím, že Vari nedosahuje hodnoty 40 tisíc? No už jenom proto, že jsem si loni koupil do práce Octávu 2002 1.9 90 PS za 24t,- vč. ecodaně, komunál/nekomunál bude jezdit i ze těch deset let. Nová stála kolem půl milionu. Vydržte prosím do... celý příspěvek >
Hecht 7100, 1.10.2016
Máte pravdu Vari je skutečně léty prověřený etalon kvality. Ovšem hodnoty kolem 40ti táců nedosahuje ani omylem. Je třeba si uvědomit, že H 7100 je nabízen primárně jako kultivátor s možností předělání na jednoosý traktor. A v komunálu nemá skutečně... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika