Příspěvky uživatele - 13.175

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Stavba "obecní" sušárny, 2.10.2016
Nemám to k jídlu :-) Zpracovávám sušné ovoce v potravinářské firmě. Drtivou většinu marmelád, džemů a různých ovocných termostabilních pomazánek nakupuji pro další zpracování, ale u některých prémiových výrobků jsem se rozhodl pro domací výrobu. Je... celý příspěvek >
Stavba "obecní" sušárny, 2.10.2016
Přesně ten kolotoč máme. nefunguje elektronika a vyzdívka je ve špatném stavu. Suším skutečně na 85° C celé hrušky. Hodně zhnědnou, ale mám pro ně specifické využití.  Ta sušárna vypadá moc hezky. Ale můj problémem je to, že nemám čas -... celý příspěvek >
Stavba "obecní" sušárny, 2.10.2016
Hrušky spotřebuji sám a sušárnu nabídnu i ostatním. Nejsem zcela sám, kdo využívá stávající nevyhovující sušárnu. Myslím, že příští rok už nebude v provozu. Nikomu se ale nechce do ničeho jít a tak si ji postavím sám a kdo bude chtít, tak za nějaký... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika