Příspěvky uživatele - 157.64

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Hruškový kvas z neskorých odrôd, 30.9.2016
Jestli bude okyselený, pečlivě uzavřený a v chladu tak vydrží. Ale přínosné to v žádném případě není, je to na úkor kvality. * Aby to nějaký význam mělo, muselo by jít o vyčeřené hruškové víno - cidr. Rafael.
Lipnická švestka, 30.9.2016
Ale když mně ty "Obludné rozměry" lákají. I když prakticky vím jaké jaké jsou myrobalány sfinstvo když zdivočí... * Mi se právě kdysi roubování na nejrůznější odkopky neosvědčilo. Stromy sice ještě žijí, ale jsou malé a takové nějaké neduživé... celý příspěvek >
Lipnická švestka, 30.9.2016
Půjde zřejmě o velmi bujnou odrůdu, která by na myrobalánu narostla do obludných rozměrů. Tak to by mohlo být něco pro mně * Nějak mi přišlo z toho co tady p. Chovanec psal, že se těm myrobalánům jako podnožím pod Lipnické úmyslně vyhýbá. Asi... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika