Příspěvky uživatele - 237.233

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Aerifikace - kremicity piesok, 6.8.2019
Zdravím. Budu kompletně předělávat zahradu (prosím neřešit proč), na části zahrady bude květinová louka... sice jsem před cca 3 lety lety ve snaze odlehčit půdu sem dodal písek, ale byl to žlutý betonářský a moc se neosvědčil a bylo ho evidentně i... celý příspěvek >
Vřetenová sekačka AL-KO Comfort 38 HM, 1.8.2017
Delší dobu zvažuji přechod na ruční vřetenovou sekačku. Trávník má cca 250 m2, rovný, na tento typ sekání vhodný. Mám možnost dobře koupit skoro novou vřetenovou sekačku AL-KO Comfort 38 HM. Beru to jako vstup do světa tak trochu jiného stříhání... celý příspěvek >
Zalozeni travniku, 29.10.2016 Obsahuje fotku
Poslední fotka.
Zalozeni travniku, 29.10.2016 Obsahuje fotku
Další foto.
Zalozeni travniku, 29.10.2016 Obsahuje fotku
Zdravím.  Uplynulo 6 týdnů od zasetí travního semene. Plochu mám rozdělenou na 2 části - před domem (cca 30 m2) a podél domu a za domem (cca 270 m2).  Použil jsem travní směs ze Šlechtitelské stanice Větrov. Půda je u nás černozem,... celý příspěvek >
Zalozeni travniku, 31.8.2016
Dotaz jsem zadal i do tématu zahradní technika. Po přečtení zdejší diskuze bych zde mohl najít taky odpověď na můj dotaz, jestli je na promísení půdy a písku vhodný rotavátor.  Petr P. ------------------ Dobrý večer, oživím diskuzi.... celý příspěvek >
Kultivátor vs Rotavátor - jaký je rozdíl?, 31.8.2016
Dobrý večer, oživím diskuzi. U naší novostavby chci založit nový trávník. Je toho asi 300 m2. Před osetím potřebuji půdu zlehčit. Na celé ploše mám rozprostřenou vrstvu písku, ale... snažil jsem se dnes promísit půdu s pískem a po přerytí nějakých 30... celý příspěvek >
Zalozeni travniku, 28.8.2016
Dobrý den, během cca 14 dnů se chystám na založení nového trávníku. Aktuálně jsem ve fázi přípravy půdy, do stávající zeminy přidávám písek k odlehčení. Jde to sice pomalu, zejména teď v těchto vedrech, ale jde to  Mám za sebou použití... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika