Příspěvky uživatele - 80.49

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Nemám v sude príliš veľa kvasu?, 23.8.2016
Ok. Ďakujem za info.  Ospravedlňujem sa za možno debilne otázky ale keďže je to premiéra tak v tom ešte lietam. 
Nemám v sude príliš veľa kvasu?, 23.8.2016
A čo sa týka toho búrlivého kvasenia tak sa stáva ze je vynechané a od začiatku až do konca to kvasí len normálne? Alebo skôr či neskôr ešte nastane?
Nemám v sude príliš veľa kvasu?, 23.8.2016
Este by ma zaujímalo prečo v sude č2. nenastalo búrlivé kvasenie? Keď odklopim tak co2 cítim.  Ale nepení ako 1.sud.  Alebo ešte bude?
Nemám v sude príliš veľa kvasu?, 23.8.2016
Ja som chcel vykypeniu predísť, nie to potom čistiť. Tak radšej som sa spýtal.  Hádam sa toľko nestalo. 
Nemám v sude príliš veľa kvasu?, 22.8.2016 Obsahuje fotku
Tak nakoniec asi odoberať nebudem musieť keďže to masívne penenie a bublanie ustalo.  Zaujímavé ze tak rýchlo.  Teplota sa neznizila. A aj obsah trochu poklesol. O 5cm. V druhom sude je z boku vidieť že uniká co2 ale pomali.... celý příspěvek >
Nemám v sude príliš veľa kvasu?, 21.8.2016
Ďakujem za radu.  Odoberiem teda radšej z tých sudov. Nikde som sa nepočítal ako dlho jednotlivé fázy kvasenia cca trvajú. Môžte mi ako zaciatocnikovi toto napísať? A odkedy sa už nemôže s kvasom manipulovať? Kedy sa vytvára ten "koláč " na... celý příspěvek >
Nemám v sude príliš veľa kvasu?, 21.8.2016 Obsahuje fotku
Zdravím  čítal som ze všeobecne sa ma dávať 4/5 objemu. Mam 75l sudy. Naplnil som ich po risku ktorá je označená na fotke červenou šípkou. Teplota v miestnosti je stabilne 19-20 oC. Čistá váha kvasu je 56.5kg. Sú tam 2/3 ringlot a 1/3... celý příspěvek >
Ako ošetriť poškodené konáre - okusané hydinou, 20.8.2016
Tak nakoniec som včera kúpil ten Arbosan.  Je vraj aj na zatieranie okúsanych drevín zverou.Robilo sa mi s ním dobre. Cena asi 3e za 100ml. Tak uvidím po čase ako si strom poradil.  Poradili mi ze to mam pekne očistiť lebo tam môžu byť... celý příspěvek >
Ako ošetriť poškodené konáre - okusané hydinou, 18.8.2016
Ešte mi prosím poraďte kde to najlepšie kúpim.  Pobehal som mesto a nikde to nemajú.  Asi len cez internet. Ale kde?
Ktorú slivku vysadiť kôli slivovici, 18.8.2016
Ďakujem za tip. Este by som sa rád spýtal či má niekto tú Lipnickú lebo ta ma naozaj zaujala.  A ci je náročná na pôdu. Ešte ohľadom tej cervivosti by som povedal ze pravdepodobne tie zrelé na fotke co som včera striasal bola žeby... celý příspěvek >
Ktorú slivku vysadiť kôli slivovici, 17.8.2016
Mentorovanie mi nevadí.  Som amatér a rad sa nechám poučiť.  Tiež som uvažoval o klasickej Bystričke resp. tej Čačanskej. Ale rad by som počul názory odborníka.  A ohľadom toho podpnika ako? Semenáče alebo ako? Strom by som chcel... celý příspěvek >
Ktorú slivku vysadiť kôli slivovici, 17.8.2016
Takto. Ono to s tou cervivostou nie je prioritne.  Do slivovičky môžu ísť aj cervive.  Ale keďže som na vlastné oči videl ze jeden strom mal cervive a ten o 20m vedľa nemal tak predpokladám že doba kvitnutia jednej je neskôr kedy sa tie... celý příspěvek >
Ktorú slivku vysadiť kôli slivovici, 17.8.2016 Obsahuje fotku
Zdravím  poprosím o Váš názor, radu ktorú slivku a na akom podpniku na jeseň vysadiť aby: - bohate plodila, bola odolná voči chorobám, bola vhodná na kvas. Ideálne aby ju nenapadali červiky.  Totižto poznám 2 stromy vzdialené od... celý příspěvek >
Ako ošetriť poškodené konáre - okusané hydinou, 17.8.2016
Ďakujem veľmi pekne za radu kúpim to a tento týždeň ošetrim.  A o páchateľov sa nebojte.  Budú potrestaný presne tak ako navrhujete 😂. 
Ako ošetriť poškodené konáre - okusané hydinou, 17.8.2016 Obsahuje fotku
Zdravím  Prosím čo poradíte ako mam ošetriť okúsanú kôru kostrovych výhonkov na mladej broskyni. Uvažujem že odspodu dám ochranné kovové pletivo ako na zajačince ale predtým čo s tým? Rad by som aby sa dal stromček do najlepšieho stavu ako... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika