Příspěvky uživatele - 104.86

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Hecht 7100, 14.8.2016
Mně to problém nedělá, stačí si změřit obvod kola a nakreslit na zem kolik jedno kolo ujede něž se zapojí druhé vyjde Vám, že ani problém dělat nemuže a pokud jsem se koukal u konkurence než jsem si Hecht 7100 kupoval, mají to... celý příspěvek >
Vadný komponent na cívce motoru B+S, 31.7.2016 Obsahuje fotku
Co je nejčastěji špatné na cívce (nedává jiskru) motoru B+S ze sekačky? Dá se zrepasovat...? Umí - nebo - dělá to někdo? Máte někdo nějaký tip? / Mám jich tu již asi 10 ks a všechny mrtvé /
Sekačka s motorem B&S 675, 31.7.2016
Ještě mne napadá 1 možnost -  2) Netěsný píst. Buď hodně vyběhaný, popř. prasklý kroužek, kolem kterého se dostává tlak do skříně a vytlačuje olej nebo - Zapečený pístní kroužek - /nejčastěji z přehřátí/ - což je ze všech těchto... celý příspěvek >
Sekačka se startérem Hecht se 3 koly - zkušenosti, 3.6.2016
Tady jsou reakce jeden s tím srovnává krtince a druhý jezdil se sekačkou co ji Hecht nikdy nenabízel. Než začnete reagovat na něco co neznáte seznamte se s tím prosím.
Sekačka se startérem Hecht se 3 koly - zkušenosti, 10.5.2016
Nevím, kde jste vzal víc jak 40kg ale moje sekačka Hecht 5483SW má 36kg a stará Hecht 548 měla o 0,5 kg mín. Pocitově je to obráceně. Vaše životnost měl jsem Hecht 548 od roku 2009, seču každý týden a jen jsem naléval benzin a jednou ročně... celý příspěvek >
Sekačka se startérem Hecht se 3 koly - zkušenosti, 9.5.2016
Víte o 3- kolovým Hechtu kulový, snad jen to že ho chcete pomlouvat.  Sekačka Hecht si může přední kolo zaaretovat na panelu nahoře, takže na rovině pohoda jako se čtyřkovou. Briggse jsem měl a dokonce jsem jej porovnával na svý... celý příspěvek >
Sekačka se startérem Hecht se 3 koly - zkušenosti, 8.5.2016
Poddimenzovaný motor? V čem? V tom, prodáváte jinou značku, Má 7N.m výkonu. Ono totiž výkony na motorech se uvádějí v počítaných výkonech a ty lze jednoduše upravit To jsou ty 4,5,6 HP nebo PS jedno jak se to uvádí. To vám ale všude... celý příspěvek >
Sekačka Hecht 541SW, 28.10.2015
Klidně to benzinem může být. Benziny se díky biosložce staly něčím co není ani zdaleka podobné tomu co jsme tankovali před 15-20 lety. Pokud necháte delší dobu(nelze přesně určit čas jak dlouho, v běžných podmínkách zpravidla rok) v teple benzin... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika