Příspěvky uživatele - 46.106

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jaká je to odrůda hrušně?, 7.10.2007
děkuji za odpověď, zapomněl jsem poznamenat, že část plodu, která se zužuje směrem ke stopce bývá většinou velmi dlouhá, úzká a zahnutá... snad to pomůže lepšímu určení. díky.
Jaká je to odrůda hrušně?, 5.10.2007 Obsahuje fotku
Dobrý den, poraďte prosím o jakou odrůdu hrušně se jedná. Dozrává koncem září, je šťavnatá a sladká aniž by byla příliš měkká. Podle toho co jsem našel na netu se snad jedná o hrušeň Vila... a kde se dá prosím koupit. fotky jsou přiloženy... Děkuji.... celý příspěvek >
partner BM 553 cm, 9.9.2007
S odstupem času si odpovím sám. Už se mi ten pojezd ani tak rychlý nezdá, nebo jsem si zvykl. Je dobrá.
partner BM 553 cm, 29.6.2007
Včera jsem si tuto sekačku koupil. První seč proběhla velmi rychle. Pojezd je až moc rychlý. Je to normální? Asi ne.Skoro za ní běžím. Mám to reklamovat? Rychlost pojezdu se neuvádí, tak nevím.Děkuji za reakci.
Vinna reva - rezistentni odrudy, 9.2.2007
Krystal, prim, vostorg, aivaz, snad to stačí, seřazeno sestupně. PAVEL
Jak často brousíte řetěz?, 15.11.2006
Otázka pro J.S. , když jsou narezlé plochy horní zubu , tak to znamená co. děkuji za odpově´d. PAVEL
jak zazimovat křovinořez, 31.10.2006
dík za rady. PAVEL
jak zazimovat křovinořez, 27.10.2006
dotaz na zazimování křovinořezu , je to dolmar ms 340 . Mám vytáhnout svíčku a dát tam pár kapek oleje, vyjet benzín .Nebo jen vyjet benzín . DÍK za radu PAVEL
Křovinořez - Stihl, Husqvarna, Jonsered nebo Dolmar?, 4.6.2006
takže ,olomouc ,tumaservis, u rest  U ANDELA ,  tam ho mají naživo, a objednat to můžete na netu, pokud budete chtít tak mám dolmar ms340, můžete si ho vyzkoušet, bydlím kousek od Prostějova, tel. vam dám,když date mail. Řešil jsem stejný... celý příspěvek >
Křovinořez - Stihl, Husqvarna, Jonsered nebo Dolmar?, 2.6.2006
můžu doporučit DOLMAR ms340, je fakt dobrej.Mám ho na sečení cca1000m, cca1,6kw.Dá se sehnat na netu za 13000kč,jinak od 14500kč výš.pavel
co s namrzlou revou, 19.5.2006
mam prosbu na pěstitele vinne revy .Po letošni zimě asi jedna vinna reva namrzla, protože mam chrupku bilou 2ks vedle sebe a jedna sice raši a ma vyhony, ale je to velky rozdil oproti te druhe. Jak mam poznat že je namrzlá,a mam ji ostřihat .Výhony... celý příspěvek >
solo, 8.3.2006
popřemýšlejte o dolmar ms340 ,mam ho ,stoji cca14000,kc.německá výroba, motor 1,6kw ,hřídel 7-krát uložená.podle sebe můžu doporučit
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika