Příspěvky uživatele - 136.17

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Demontáž skleníku, 20.8.2010
Na odstranění silikonu je výborná horkovzdušná pistole.
Karburátor na B341, 1.6.2010
Můžete mi prosím někdo poradit, kde se dá zakoupit karburátor na křovinořez Partner B341. Děkuji
TK, TZ, MT, Holder - vyskakuje zpetny chod, 5.8.2008
Tak se to nakonec uz nedalo vydrzet a pustil sem se do toho proc vyskakuje paka reverzu. Ted uz to mam opraveny a je to parada. Nez jsem se do toho pustil tak jsem ziskal kontakt na mechanika v Presticich ktery TK opravuje. Ten me poradil at... celý příspěvek >
TK, TZ, MT, Holder - vyskakuje zpetny chod, 16.4.2008
Muzu to zkusit ale myslim si ze to nejspis nepomuze. Protoze kdyz paku pridrzim aby nevyskocila tak mam problem ji udrzet rukou. Stejne vyskoci a kdyz ji vic pritahnu tak se ji zpatky uz nechce - skace po zubech.
Malotraktor STS-T-204, 17.3.2008
Nevím teď jsem se zetoru 6718 zbavil je velký. Chci něco menšího a to je asi tak největší požadavek. Je někdo kdo má tento nebo jiný malotraktor a může se podělit o zkušenosti. Dík
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika