Příspěvky uživatele - 33.1

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Domácí pálenice značky DES, 6.9.2020
Dobrý den, chtěl bych se touto cestou zeptat, jestli zde má někdo zkušenosti s prodávanými pálenicemi značky DES. Zvažuji pořízení modelu Stabilni kotel 160 l. Děkuji všem za jakoukoli odpověď. H.P.
Lipnická švestka, 29.1.2018
Děkuji za uznání, když se někdo stromkům věnuje tak je výsledek vidět. Horší když někdo stromky nasadí a pak se nestará, zvlášť když je sucho. Chovanec Miroslav
Hibiscus moscheutos - Ibišek bahenní, nebo též americký ibišek (venkovní), 18.8.2017
Dobrý den, nejedná se o Hibiscus moscheutos, ale o Hibiscus esculetus- ibišek jedlý, pochází z Egypta, nepřežije zimu. Chovanec- Zahradnictví Lipník
Lipnická švestka, 30.4.2017
Málo urodná není, sklizeň v roce 2015 byla 65 kg z jednoho stromu, ale jsou tak velké, že postřik proti pilatce bez motorového rosiče prostě nejde. Chovanec
Lipnická švestka, 4.1.2017
Važeny pane, na našich stránkách jsou fotky jak ze sklizně, tak i velikost plodů. U 12 letých stromů byla v roce 2015 sklizeň 65 kg na stromek, nic netajím kdo přijel a chtěl vidět a ochutnat, tak viděl a ochutnal. Bohužel v r 2016 byla sklizeň... celý příspěvek >
Lipnická švestka, 4.1.2017
Špatně jsem umístil odkaz, mělo to výt výš k tématu přírustek. Chovanec Miroslav
Lipnická švestka, 4.1.2017
Tak toto je správně, je to hodně bujná odrůda, ale není důvod se obávat zlomení, první roky se musí vyvázat k tyčce. Chovanec Miroslav
Lipnická švestka, 4.1.2017
Nepochopím jak stromek nepřiroste ani o píď, můžete mne na mail nebo tady poslat fotky?Chovanec Miroslav
Lipnická švestka, 4.1.2017
Lipnickou švestku jsme prodávali na wavitu za 220 Kč a ne za 240 Kč, tak co tady píšete za nesmysly? Chovanec Miroslav
Lipnická švestka, 1.1.2017
Pokud jste tímto příspěvkem chtěl naznačit, že o odrůdu není zájem, tak se domníváte špatně. Na jaře 2016 nám tyto,,tisíce na prodej" stačilo asi na 14 dnů prodeje. Jen bylo škoda, že přišly tak silné mrazy v době květu, jinak by již tisíce zákazníků... celý příspěvek >
Avalon Pride, 23.11.2016
Máme jich dost a stále zasíláme a na i na jaře budeme zasílat. Zahradnictví Chovanec
Borůvka kamčatská, 8.7.2016
Vážený pane, některé recepty se jen tak nerozdávají, stojí za tím mnoho práce, ale v případě pálenky z plodů našich zimolezů je to jednoduché. Vyrobí se klasické ovocné víno, návod je přiložen u každých kvasinek. Víno se pak přepalí. Mimochodem když... celý příspěvek >
Merunka Goldstrike, Robada, nebo Farbaly, 5.1.2016
Co v září, letos jsem sklízel kvalitní meruňky 6 listopadu a byly na vánočním stole. 
Lipnická švestka, 19.8.2015
Dobrý den, bujnější podnože jsou myrobalán a Adesoto. Na myrobalánu mám velké stromy, ale tam je problém s postřikem proti pilatce. Vrcholky jsem nenastříkal ani motorovým rosičem, takže spodní větve jsou pod tíhou plodů ohlé k zemi a vrch koruny je... celý příspěvek >
Lipnická švestka, 18.8.2015
Plody Lipnické budou k ochutnání ještě asi týden, pak budeme celý podzim nabízet k ochutnání sušené. Při nákupu stromků dáváme ochutnat i slivovici. Zatím je jí dost! Chovanec Miroslav
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika