Příspěvky uživatele - 112.9

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vzdálenost plotu od souseda, 21.7.2019
S neuctěním vlastnictví máte pravdu. Naši sousedi zabrali před lety 170 m2 našeho pozemku, který byl ponechán jako cesta pro veřejnost. Thuje má nasázené 20 cm od naší zídky. Jsou lidé, kteří nebudou mít nikdy dost a když se ozvete, no nechtějte... celý příspěvek >
Hnojivo na trávník, 13.12.2018
Ano já mám doma briketovaci lis a vyrábíme si vlastní hnojivo, dobře se skladuje a výroba je rychlá a velice jednoduchá.
Jaký křovinořez na velkou plochu?, 7.7.2016
Dobrý den, potřebujete stroj třídy poloprofi = farmářský. Z vlastní zkušenosti a několikaletého používání motor o obsahu nad 40 ccm, strunová hlava nejméně na strunu průměru 2,4 mm, rezný kotouč - trojzubec nebo osmizubec průměru nejméně 275 mm, lépe... celý příspěvek >
Sázení brambor ještě v červnu?, 26.6.2016
Dobrý den, rozteče řádků brambor bývají různé, pracoval jsem kdysi (1981) na výrobě sazečů. 55 cm na tuto rozteč se sazeče v podstatě nedělali, používá se u drobných zahrádkářů 62,5 (60,5) cm - drobní zemědělci, taženo traktorem především... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika