Příspěvky uživatele - 89.78

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Réva Alden a Aivaz, 8.7.2018
Dodal bych, že Alden je potřeba nechat pořádně dozrát. Při první úrodě jsem ho sklízel jen co se vybarvil a byl jsem zklamán. Zato hrozny co jsem tam víceméně zapomněl pak byly naprosto vynikající.
Určení révy, 3.9.2016 Obsahuje fotku
Zdravím, před více než 2 roky jsem zakoupil révu MW 09 jako bílou sladkou a bezsemennou révu.  Letos poprvé zaplodila, ale jedná se evidentně o něco jiného. Je skutečně bezsemenná, ale tmavě červená s malými podlouhlými bobulemi a... celý příspěvek >
Žlutá malinoostružina, 2.7.2016 Obsahuje fotku
Zdravím, rád bych se zeptal o jakou malinoostružinu se jedná. Působí úplně jako černá malinoostružina Bristol, která také na zahradě kdysi byla, ale je žlutá. V podobné barvě znám jen maliny, ale malina to není. Něco neznámého nebo došlo k... celý příspěvek >
Réva vinná pěstování bez postřiku, 19.9.2015
Vostorg můžu potvrdit. Letos byl na padlí extrémní rok a přesto byl bez problémů. Podobně americké odrůdy např. Einset seedless. Evropské částečně rezistentní odrůdy typu Prim a Nero těžce napadené = nezbyla žádná rozumná úroda. Pokud bude... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika