Příspěvky uživatele - 1.14

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co to je?, 30.6.2016
Pouzil jsem Mustang Forte, ale slabeji naredeny, je to v nove zalozenym travniku... :/
Co to je?, 30.6.2016 Obsahuje fotku
Zdravim, prosim o radu, co je tohle za travu/plevel a jak se toho zbavit. Selektivni herbicid nepomáhá. Bude stacit caste seceni? Diky
Ujme se ještě nově zasetý trávník?, 5.10.2015
Dobrý den, díky. Bohužel jsem neválcoval, ani nehnojil. Uvidím, co se stane teď. Asi teď můžu jen sedět, koukat, čekat a doufat, že?
Řídký trávník, 25.9.2015
Perfektni, diky moc za uzitecne rady.
Řídký trávník, 25.9.2015
Dobry den, pisku prave bylo 70%. pod touhle pisecnou vrstvou je 20-30cm zeminy, a pod ni uz hodne neudrzovana stara zemina pod kterou uz je prave totalne nepropustny jil... Znacku osiva zjistim, objednaval jsem tusim na greenkeeper.cz,... celý příspěvek >
Řídký trávník, 24.9.2015
Ok, moc díky za reakci a rady!
Řídký trávník, 24.9.2015
Aktuálně seču tak na 3cm a osivo je golfové profi, tak nevim...
Řídký trávník, 24.9.2015
Prosím o pomoc. Založil jsem nový trávník, který jsem chtěl sekat vřetenovkou na centimetr a míň. Trvalo celkem.dlouho než osivo vyklíčilo a pak se tráva objevovala jen po trsech... Asi jsem začal i pozde sekat a travu spíš válim sekačkou do šířky.... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika