Příspěvky uživatele - 7.132

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Ohenry, Guglielmina, Fairtime - velmi pozdni broskvone, 8.2.2023
Ahoj Tomáš, ktorú neskorú broskyňu by si mi odporučil Fairtime alebo Guglielminu? Mám miesto iba na jednu:) O´henry som sadil na jeseň. Lokalita Bratislava-Devín 160 m.n.m Dík ľuboš Pre zaujímavosť prikladám link na zaujímavý... celý příspěvek >
A je po meruňkách, 7.2.2023
Ahoj, ja používam ako ochranu proti jarným mrazom a) DARINA4 - chráni do -5 alebo b) CROPAID - chráni do -7...V zásade kľudne spím lebo všetko ochránim keď... celý příspěvek >
Ochrana stromků před mrazem, 3.2.2023
Kmene ovocných stromov počas mrazov v zime nejak zvlášť neriešim. Skôr riešim jarné mrazy apríl/mj. Proti jarným mrazom s úspechom používam DARINA4 chráni do -5 alebo Cropaid chráni do -7. 
New York Muscat, 30.9.2022
Áno, mám túto odrodu..som s ňou max. spokojný chuťovo super, bohato rodí, netrpí chorobami (lokalita Bratislava-Devín). Chceš z nej odrezky?
Proč opadává Broskvoň v půlce června?, 12.8.2022
nedostatok železa, postriekaj listy ferrum oil... možeš použiť aj lignovit FE
Jakou pozdní odrůdu broskvoně?, 23.6.2022
cresthaven, suncrest, benedicta, o´henry, elberta
Meruňka Luizet, 10.1.2019
Zdravím, marhuľa Luizet sa dá kúpiť aj v záhradníctve Zelený Dom...
Švestka Imperial - prostokořenná nebo v kontejneru?, 27.11.2018
Ahoj, neviem či nepíšem už neskoro:)..Ak máš možnosť, tak kupuj kontajnerové sadenice. Slivka Imperial je samoopelivá, plody majú chuť starých odrôdú sliviek
Tantau - ruze Piano, 16.11.2018
výška 100cm šírka 50..viac info na stránke helpmefind.com
Symbivit pro růže, 16.11.2018
Zdravím, ide o mykorízne huby, druh neviem. Ja som použil symbivit pre ovocné stromy aj na ruže a badal som pekný zdravý rast. Mimochodom, pre mňa sú ruže iba voňavé, ale je to vec názoru a vkusu.
Symbivit, 16.11.2018
Zdravím, mykorízne huby umožňujú lepší a dlhodobý príjem vody, živín najmä P, K. Je mylné sa domnievať ako si niektorí myslia že zlepšuje chuť. Symbivit zlepšuje rast a je určený na podporu koreňového systému, NIE CHUTI. Tam kde som použil symbivit,... celý příspěvek >
Hálčivec révový, 29.6.2016
Používam bio postreky, skus neemazal alebo typhodromus pyri
Hnojenie, 24.3.2016
Dobrý deň, 1. Hnojivo NPK určite nie, lebo fosfor a draslík sa dávajú na jeseň a hĺbkovo, avšak dusík až začiatkom mája. Preto je NPK nevhodné a minie sa účinku 2. Fosfor, draslík hĺbkovo na jeseň, po reze dolomit, v máji dusikate... celý příspěvek >
Vyber odrod + vysadba, 24.3.2016
Pozri Slovplant majú široký výber. Vzdialenosť od odrôd určite nie 80cm, ja dávam 1,2m.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika