Příspěvky uživatele - 73.191

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
TK, TZ, MT, Holder, 10.9.2009
Zdravím. To lanko spojky mi taky praskalo, hlavně pod pedálem. Tak jsem ho neohýbal, ale nechal rovně, a dal tam 2 svorky. Už je tam víc jak rok, a zatím v pohodě. Pro všechny případy vozím náhradní sebou.
TK, TZ, MT, Holder, 25.3.2009
Mě se stalo něco podobného, zlomila se páka z cívky na stator v čepu. Měl sem jestě jeden nefunkční starter, tak sem složil ze 2. Jeden. Ale není to uplně ono. Ničí mi to zuby na věnci. Taky mě zajímá jestli pasuje jiný. To startování řemenem sem... celý příspěvek >
TK, TZ, MT, Holder, 1.3.2009
Pluh na sníh jde udělat. Já mám dělaný zadní z uřezaného potrubí, par uček na ramena a třetí bod z velkého traktoru. Dá se ale použít jen pokud je méně sněhu. Přední radlice je malo použitelná. Zvedá se jen kousek a zachytává o nerovnosti. To je... celý příspěvek >
nemažete klepeto, 26.1.2009
Ja s tím mazáním mám na tk 10 opačný problem. netěsní výfuk a pul trakturku od černýho oleje. jednou sem taky zadřel, ale to odešlo olejové čerpadlo. Tak si říkám, kdo maže ten jede. Na jaře to nějak dořeším. S mazáním sem neměl, až na to... celý příspěvek >
TK, TZ, MT, Holder, 21.1.2009
Ja sem si tu brzdu na tk10 předělal taky, jen sem to musel trochu upravit. Trochu ohnout tahlo k čepu od pedalu a ke kličum dat pružiny, aby se lepe vracely. Ceny si už nepamatuji, ale nebylo to drahé. Doporučuji.
TK, TZ, MT, Holder, 20.1.2009
s tou mechanickou brzdou sem to řešil taky. už sem o tom psal tady v dubnu. ale nějak se to neosvětčilo. lanko od kliču brzd vlečky, pak kladka a lanko z bovdenem od zavěsu k ruční brzdě pod sedačkou. problem sou vule a propojování. když to dotáhnu... celý příspěvek >
TK, TZ, MT, Holder, 16.1.2009
pánové, potřeboval bych poradit. stala se mi taková věc. tám tk 10, ten žlutý z nakladečem. jedu na plný plyn a potřebuji rychle zastavit. z plného uberu na doraz, než to chcípne tak znovu trochu přidám na volnoběh, a nic. motor se zastaví a nejde... celý příspěvek >
TK, TZ, MT, Holder, 8.1.2009
S tím zimním startováním je problem. Já to kombinuju, nejdříve plný plyn a nadzvednout pojistku u čerpadla, pak to protočím, aby se natáhla nafta, žhavení 3 krát po pul minutě, fén do sání. To cele opakuji. A jestli to neblafne, poslední možnost je... celý příspěvek >
TK, TZ, MT, Holder, 3.6.2008
Stím dvouválcem to už snat bude v pohodě. Orat třeba louku s dvouradličákem, tak to je záběr. To chce vyskoušet. Až to druhé tk budete mít v hromadě, tak pošlete foto. Tak at se daří. Franta.
TK, TZ, MT, Holder, 30.5.2008
Máte pěkný stroj, ale nevím jestli vám to ten dvouradličák utáhne. Možná po rovině. Já používám jednoradličný, a je to tak tak. Bydlím na horách, a tady je to s kopce do kopce. Normálně orám za 2, ale někdy i za 1 do kopce. A to už není ono. Špatně... celý příspěvek >
TK, TZ, MT, Holder, 18.5.2008
Tak co pánové, jak vám šlapou stroje. Mě tet blbne dobíjení, mám ho ze škodovky, a asi to není dobrá volba. Odchází mi rele. Koupil sem nové v unoru a je zase po něm. Zapojené to mám podle knížky, a pořát to zlobí. Asi tomu vadí vybrace nebo co. To... celý příspěvek >
TK, TZ, MT, Holder, 1.5.2008
Zdravím. Ja mám tk 10 r.v.68, a manuál sem k tomu dostal na tk 14 vydaný 73. Jednou sem ho nemohl najít tak sem koupil další, který je z roku 90, a je to skoro stejné. Nevím jestli je přímo manuál na tk10, ale měl sem jednou pujčenou knížku na motor... celý příspěvek >
TK, TZ, MT, Holder - vyskakuje zpetny chod, 18.4.2008
Já mám podobný problém. Měnil sem spojkovou lamelu a měl sem asi seřídit přitlačák. Vypíná až u konce, řazení jedničky a spátečky jdou dost přes zuby. Při zastavení musím stát na brzdě, aby nepopojížděl. Už to mám tak měsíc a trochu si to sedlo a... celý příspěvek >
TK, TZ, MT, Holder, 15.4.2008
Už o tom tu v lednu byla řeč.záleží co komu vyhovuje. Někomu nájezdovka, nebo připojení přes lanko na pedál. Mě se líbí na ručák, protože mi ruční brzda na traktorku drží málo (olej v brzdách) tohle mužu pužít místo ní. A na víc to velice pomuže při... celý příspěvek >
TK, TZ, MT, Holder, 15.4.2008
Tak to asi není moc dobrý vynález, když mě to v zimě nebo po mokré trávě bude s nákladem tahat. Už se mi to stalo, na vleku uhlí, covačka do dvora s kopce a nebržděná vlečka. Traktor jel jak sáně. Nepříjemný pocit. Franta.
Další diskuze:  1,  2,  3  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika