Příspěvky uživatele - 16.89

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Sekačka Honda nebo Stiga?, 20.6.2016
Tak z dostupných zdrojů vyplývá, že v r.2000 nastala fúze (spojení) značek Alpina+Castel-Garden+britský Mountfield+Stiga =GGP.Pak se to vysvětluje-výrobky od tohoto koncernu jsou vidět i jinde pod jinýma značkama, v jiných barvách a nejvíc byl vidět... celý příspěvek >
Sekačka Honda nebo Stiga?, 20.6.2016
Může to tak být, do strukturální politiky tak detailně nelezu, co platilo minulý rok, napřesrok být nemusí a nikdy neříkej nikdy :).Podstatný je pro mě kvalitní finální produkt.Děkuji za nové info, ze zajímavosti se nato podívám blíže.Shodu dílu a... celý příspěvek >
Sekačka Honda nebo Stiga?, 20.6.2016
Jinak, ten Castel-Garden je taková evropská čína, v tom smyslu, že co tam chce jakákoliv značka mít namontováno, to tam má, jedná se vesměs o základnější modely, tato globalizace by měla snižovat ceny výrobků, kdy díly jsou vyráběny pro více značek,... celý příspěvek >
Sekačka Honda nebo Stiga?, 20.6.2016
Nejlepší je stiga s motorem honda :).Mám od stigy nejvyšší model, letošní novinku a za 25tis. jsem dostal maximum-honda 190ccm, hliníková velká kola, Al-variátor pojezdu, měkčené rukojeti, motor na antivibrační desce, vyndávání koše jednou rukou,... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika