Příspěvky uživatele - 0.57

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Likvidace leknínu, 8.6.2016
Nabídnout lektníny zdarma s tím že si je dotyčný musí vyrejpnout. Když vidím za kolik se prodává v jezírkových prodejnách sazeníce leknínu, tak nechápu :)
Bubnový filtr made in Škrovád, 31.5.2016
Zdravím, jestli jsem v rychlosti pochopil princip této bubnové filtrace. Tak voda přitéká dovnitř bubnu v něm se usazuje bordel a buben se občas časově pootočí, aby nedošlo k zaschnutí nánosu. Jakmyle se buden zanese tak, že v něm začne stoupat... celý příspěvek >
Chov ryb doma, 30.5.2016
A kolik bys vykopal?  2,5 nebo až 3metry? Nešlo by sem dát celkovej pohled na jezírko?
Chov ryb doma, 30.5.2016
To rád slyším, že je to v pohodě. Co mě tak napadá, tak by třeba nebylo špatné jednou za čas ten bordel ze spodu odsát pomocí nějaké trubky s čerpadélkem. Když by bylo chladněji, tak by to dočasné promíchání vody vadit nemuselo. Nějak mě to... celý příspěvek >
Chov ryb doma, 30.5.2016
A než přejdu na vyšší, tak bych měl i docela dosta na chovatele co má to dvoumetrové jezírko. Psal si, že vodu bereš z cca 1 metrové hloubky a vůbec jí neměniš. Jak je to z výkalama pstruhů v té hluboké části. To se stihne rozkládat aniž by se to... celý příspěvek >
Chov ryb doma, 30.5.2016
Zdravím, něco z mejch zkušeností. krmím granulema a když povyrostou, tak jim dávám přiměřeně velké střevle potoční. Normálně je nalovím v rybníku, týden nechám ve sklepě v sudu a když je vše v pořádku, tak přikrmuju. Někdy i přikrmuju... celý příspěvek >
Chov ryb doma, 7.3.2016
Dá se sehnat levněji, jen člověk musí chtít a hlídat si inzeráty. Jak sem psal. Tenhle systém je k ničemu. Bez lepší filtrace se ta horní nádrž zachvilku ucpe výkalama s dalším bordelem a pokud se nevyčistí, tak už pak jen dokola neustále špiní... celý příspěvek >
Chov pstruhov, 24.6.2015
Ahoj, chovám pstruhy v IBC 1000l na zkoušku a příští rok bych je chtěl nasadit do bazénu cca 20m2. A mám dotaz, existuje nějaké pravidlo ohledně vzduchování. Tj. objem ryb v kg na vduch l/min?
Chov ryb doma, 24.6.2015
Jo a jinak IBC se dá sehnat za 1000 Kč, čerpadlo stačí v klidu 20W resun king 2 za 500. Pak stačí jen trubky, hadice a nějaké dřevo. Do 2 tis se musíte v klidu vejít.
Chov ryb doma, 24.6.2015
A nebo proč si nekoupíte IBC barel a neuříznete si ho sami? Ryby v IBC chovám, ale tak jak je to tu, řešené je úplně k ničemu. Odříznutím vršku připravujete ryby o životní prostor. Mnohem lepší je v nádrži vyříznou jen otvor a pro kytky si... celý příspěvek >
VOP MM4, 22.4.2013
Zdravím, měl bych dotaz, nevíte někdo kde sehnat náhradní díly na bubnovou sekačku VOP MM4-021? Konkrétně potřebuji vnitřní ozubené kolo co je uvnitř kolečka přes které je poháněn pojezd. Děkuji
Jak osázet záhon?, 26.5.2010 Obsahuje fotku
Dobrý den. U rohu domu máme záhon, na jehož část svítí po většinu dne sluníčko, druhá část je ve stínu a poměrně vlhká. Na slunečném záhonu je zasazena pnoucí růžová růže a hortenzie. Dále máme k dispozici pro slunečnou část – krásnoočko... celý příspěvek >
Prosím o radu jak napravit chybu, 5.5.2010
Aby byl skleník "maskovaný" celý rok, asi by tam musely být zelené tůje. Ale ty na zahrádku ne ne ne. Víno by se mi tam i líbilo jako součást užitkové zahrady. Máte pravdu, kompost doprostřed zahrady taky asi není nejvhodnější, navíc zde... celý příspěvek >
Prosím o radu jak napravit chybu, 5.5.2010
Děkuji za nápad se slunečnicemi i připomínku k vinné révě. Manželovi se umístění skleníku zdá dobré, on je spokojený. O to míň je pravděpodobné, že by ho chtěl přemístit. Třeba za pár měsíců na to přijde sám, ale u něj o tom pochybuji. Byla bych... celý příspěvek >
Prosím o radu jak napravit chybu, 5.5.2010 Obsahuje fotku
Chtěla bych poděkovat za všechny příspěvky. Naše rozhodnutí s umístěním skleníku mě hodně mrzí a asi ještě dlouho bude, ale nedá se nic dělat. Jisté je, že zůstane tam, kde je, vím, že nemůžu manžela do té práce nutit. Zkoušela jsem ještě popřemýšlet... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika