Příspěvky uživatele - 210.67

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jaká choroba / škůdce na staré třešni?, 9.6.2016
Mšice
Jak a v čem sušíte ovoce? Sušení rajčat, solární sušárna, 8.6.2016
Také jsem narazil na problém se sušením rajčat a švestek. V první variantě jsem měl kolektor udělaný jednoduše, jak popisuje většina návodů. Nebyl dostatečně izolovaný, plech špatně osazen a jen jednoduché sklo. Teplotní zisk jen cca 20-30°C.... celý příspěvek >
Jak a v čem sušíte ovoce? Sušení rajčat, solární sušárna, 7.6.2016 Obsahuje fotku
Vyrobil jsem vlastní solární sušárnu. Prostudoval jsem si poměrně dost literatury, seznámil se s horkovzdušnými kolektory a stejně jsem experimentoval a vylepšoval. Mám docela výkonný prototyp, kde jsem sušil jablka, švestky, bylinky apod.. Jestliže... celý příspěvek >
Stiga traktor, 14.6.2015
Zdravím Miroslave, koeficient přepočtu kW/Hp je takový jako jsem uvedl minule. Při porovnání výkonů uvedených v kW a Hp jsou rozdíly v přepočtu protože byly naměřeny podle jiných metodik - jiných norem. Např. je rozdíl v otáčkách motoru, ty vyšší... celý příspěvek >
Kultivátor, 14.6.2015
Vážený kultivejšne, prohlédněte si prosím citovaný kultivátor Hecht 755. Ten má kolečka na sklopném rameni a je na nich umístěna i brzda (nikoliv radlička) se dvěma stupni nastavení. Vhodným nastavením obojího lze do jisté míry ovlivnit hloubku... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika