Příspěvky uživatele - 184.193

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak zakopat slivovici, 22.5.2016
Téma zajímavé, tak se také připojím, s dovolením  Asi tak v 88 nebo 89 roce jsem také zakopával jeden demížónek - asi 3l, já byl v té době ještě mladý a slivovice byla na švýcinu svatbu nebo tak nějak od dědy. Měli sme hliněný sklep, teda... celý příspěvek >
Kvalitní letní jabloň, 22.5.2016
Takže to vypadá, že je to všechno jedna odvozenina, Delbarestival zřejmě totožný s Delcorfem, a Dalili je mutace. Dá se nějak chuťově srovnat s Pirosem, Ametystem, Katjou, Mantetem, popř. s Průsvitným letním, který znám. Díky a zatím,... celý příspěvek >
Kvalitní letní jabloň, 22.5.2016
Zdravím, vás všechny, máte někdo zkušenosti s Delcorfem, popř. jeho mutací Dalily A., nebo Delbarestivalem propagovaným mj. jedním* komerčním zahradníkem Stár...  Zajímala by mě chuť, vzhled něco napoví, ale není to vůbec... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika