Příspěvky uživatele - 227.229

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Nůžky z Lidlu, 16.5.2016
Tiez si rad naradie pred kupou ohmatokontaktujem, proti tomu žádná. Ale p. Vysloužil ma pravdu, ze to vzdy nejde až tak jednoducho. Aj vo večšich mestach sa mi stava, ze mi povedia "to co chcete nemame, objedname vam to na zavaznu objednavku po... celý příspěvek >
Vari / Agzat redukce 80mm / 120 mm t.j. jeden motor80 pro všechno, 15.5.2016
Dakujem za dobre mienenu radu.  Ale to by znamenalo TRVALU prestavbu prevodovky Agzat, čo v tomto konkretnom pripade žiaľ nevyhovuje z dvoch dovodov: 1. Na tejto prevodovke nemozem robit TRVALE konstrukcne zmeny, pisal som to uz v prispevku... celý příspěvek >
Vari / Agzat redukce 80mm / 120 mm t.j. jeden motor80 pro všechno, 14.5.2016
Zdravim p.Stando, skusme vykonat velku potrebu (pejorativne) na moje zrucnosti/nezrucnosti. Osobna konfrontacia zrejme nepomoze dospiet ku kyzenemu vysledku. Už aj preto, lebo lebo suhlasim s tym, ze aj v amaterskych podmienkach dokaze niektory... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika