Příspěvky uživatele - 137.18

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Černé středy květů lesních jahod, 30.4.2018 Obsahuje fotku
Dobrý den, Prosím o radu čím by mohly být napadeny lesní jahůdky, které jsem si nasadila do zahrádky. Jahůdky jsem si přinesla od lesa. Minulý rok jim takto zčernaly středy květů, říkala jsem si, ze zmrzly a ze se je letos budu snažit ochránit. Dnes... celý příspěvek >
Skladování zeleniny a ovoce v sezoně, 12.5.2016
Čím hlouběji, tím nižší a stabilnější teplota. Můžu dát teploměr do vodoměrné šachty (-1.2m) a odsledovat chování v této hloubce...
Skladování zeleniny a ovoce v sezoně, 12.5.2016
Ano, však vám to píšu. Nevím, co znamená ta terasa - pokud to není betonová plocha a je možné kopnout do země, prostě bych udělal metr, metr a půl hlubokou díru, asi nebudete potřebovat nic rozměrného, a nahoru mohutným polystyrenem izolované víko.... celý příspěvek >
Skladování zeleniny a ovoce v sezoně, 12.5.2016
Víte co, dělejte si, jak chcete. Vězte jen, že: - na terase nic nevyřešíte, letní teplotu nijak nesnížíte, leda zahrabáním hlouběji pod zem. - V lednici nikdo nemá se zeleninou problém, až na vás, takže asi děláte něco špatně, jak i sama... celý příspěvek >
Opylení květů rajčat?, 12.5.2016
Alergie na pyl z rajčat? Ale no tak... Na opylení stačí ten nejmírnější vánek. Pokud je máte venku a neopylují se, hledejte problém někde jinde. Pokud ve skleníku, stačí jej nechat přes léto otevřený, nebo jednou denně poklepat na rostliny.... celý příspěvek >
Skladování zeleniny a ovoce v sezoně, 12.5.2016
Nezlobte se, ale tomu se prostě uvěřit nedá. Paní píše: Cibule a česnek v lednici měknou a ztrácí chuť a na kuchyňské lince přinejmenším cibule klíčí, česnek měkne a scvrkává se - obojí po pár dnech. Celer ten zhruba týden vydrží v lednici, mrkev... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika