Příspěvky uživatele - 118.6

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Chov pstruhov, 19.6.2016
Ještě jedna podstatná věc, ryby nepřekrmovat, resp do vyřešení situace bych je nekrmil vůbec.
Chov pstruhov, 19.6.2016
Dobrý den, osobně to vidím na kombinaci vícero faktorů plynoucí z přerybněnosti nádrže.. Nedostatek kyslíku, velký obsah dusíkatých látek, a vzhledem k vysokému Ph i možnost výskytu vysoce toxického amoniaku. Při této obsádce musí být... celý příspěvek >
Množení milion bells výsevem, 13.6.2016
Prosím o radu jak sebrat ty semínka. A kdy? Mám prostě nahlížet do květu a tam budou nějaký semínka?
Preventivní postřik proti padlí na balkonovkách, 10.6.2016
Dobrý večer, mám spoustu surfinii, million bells a pár petunii. Myslíte, že je dobře je preventivně postrikat proti padlí nebo se to dělá až když se padlí objeví?
Hnojeni balkonovek, 19.5.2016
Prosim o názory čím hnojite balkonovky? Konkrétně muskaty a surfinie? Používáte hnojivo přímo na konkrétní kytky a nebo mužu na vše pouzit Kristalon plody a květ? Jaké máte zkušenosti? Moc děkuji
Jak pěstovat meduňku, 19.5.2016
Já mám medunku v koryte v zemine přímo na bylinky, ale daří se ji většinou vsude. Vždycky si utrhnu pár lístků na čaj. Když přeroste, tak ji ostříhám a ususim. Slunce na ní svítí asi půl dne a nevadí ji to. Zalevam tak, aby nebyla prelita.
Proč nám uhynuli Jeseni?, 12.5.2016
Dobrý den, osobně bych skalici do jezírka vůbec nepral, co Vás vedlo k jejímu použití? řasy, plíseň? VW
Vhodný substrát pro million bells a pro bylinky, 6.5.2016
Na milionky pouzivam substrat pro surfinie, na bylinky substrat primo pro bylinky, ale dari se jim i v obycejne zemine. Boruvky mam v raseline. Jahody v univerzalnim substratu. Substraty sezene vsude.
Převislé pelargonie - stihnou ještě vyrůst a kvést?, 3.5.2016
Tovite že jo i kratke previsy jsou nadherne pokud jsou plne kvetu :-)
Převislé pelargonie - stihnou ještě vyrůst a kvést?, 3.5.2016
Ja bych se teda bala take moc hnojit. V substaru byva hnojivo na 4-6 tydnu takze hnojim az tak po mesici kristalonem start a az nasadi na kvet tak kristalonem plod a kvet. To uz pak hnojim kazdy tyden. Ale nejdriv necham narust zeleny, aby byl... celý příspěvek >
Převislé pelargonie - stihnou ještě vyrůst a kvést?, 3.5.2016
Nebojte, stihne to vyrust i kvest.Já většinou u surfínek zaštipuju květy až do konce května. Spoustu lidí kupuje balkonovky až po zmrzlých a v létě mají krásné kvetoucí kytičky. Ja včera taky koupila dvě plata muškátu, jsou malinké, ale je... celý příspěvek >
Lobelka, 2.5.2016
Dala jsem do koryta lobelky a k nim verbeny. Ty lobelky jsem zasela kus od sebe. Rozrostou se nebo je lepsi nasazet na husto?
Verbeny, 2.5.2016
Máte prosím někdo zkušenosti s verbenama? Jsou převislé nebo vzpřímené? A rozrostou se třeba jako surfinie?
Chov ryb, 26.4.2016
Pane, z těch pár příspěvků, které jste tady tuším za poslední rok přidal, mám pocit, že se Vám o takovém chovu akorát zdá. Budu rád když mi to vyvrátíte ;) S veškerou úctou a bez urážky - Když pominu gramatiku, alespoň stylisticky by to... celý příspěvek >
Surfinie nebo petunie? Poznáte rozdíl?, 12.4.2016
Ty z packu se taky pěkně rozrostou. Já zaštipuju, takze převisy mám pěkně husté, ale loni jsem koupila asi omylem petunky a rostlo to vzpřímeně. Byli hezké to jo, ale na oknech mám radši převislé :-)
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika