Příspěvky uživatele - 152.236

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Fotky jezírek a filtrací, 6.8.2017 Obsahuje fotku
Stejně jako ostatní cítím povinnost podělit se s vámi o fotky mého jezírka, jelikož jsem veškeré informace čerpal zde na fóru ať už o stavbě nebo údržbě tak i o filtraci. Jezírko má cca 11m3 nejhlubší zona má cca 1,3m, filtraci mám z 4ks plastových... celý příspěvek >
Jezírko v zimě, 31.8.2016
Zdravím,  cca v půlce června se mi tam vykulili malí Karasove, v tuhle chvíli maji asi tak kolem 4cm, je jich v jezírku cca 50 mozna i víc. Přežijí zimu normálně jako ostatní ryby nebo by se měli odlovit a dát prezimovat třeba do akvária?... celý příspěvek >
Rašelina do jezírka, 26.8.2016
Jakou jste použil raselinu???, možná bych to taky vyzkoušel, jelikož mám taky problem s pH, ale mám obavu, že jakmile se rašelina vyndá nebo vylouhuje tak pH bude zase pomalu stoupat k puvodnim hodnotám... Noo, to ukáže čas... V.M.
Golem S, 6.5.2016
Někde jsem četl ze ma být PH od 7 do 7,5... co se týká dávkování tak jsou informace rozdílné, někde uvádí 40-80 ml/m3 a někde zase 20-50ml na 10m3 vody - takže v podstatě 10x mensi...
Doma dělané filtrace, 2.2.2016
Asi by se mi nejvíc líbil na začátku ten sud, použil bych ho jako fortex, přívod do něj bych dal tak do pulky (spodní půlka fortex) do vrchní půlky bych dal kartáče (třeba prestrizeny na pulku) efektivita by tak mohla bejt vyšší - myslím že to tu už... celý příspěvek >
Golem S, 7.12.2015
A co takhle Bio P5 do jezírek? Zatím jsem to nezkousel ale na jaře to zkusím. Je to stejny výrobce co dělá bakterie do septiků jímek atd. Cena cca 70kc za 50g prý na 10m3 1x mesicne... takže docela dobry
Nejzazsi termin vypusteni ryb do jezirka, 5.9.2015
Zdravím, doufám ze se to tu jeste neprobiralo, alespoň jsem to nikde nenasel... Jaký nejzazší termín (mesic) pro vypuste nových rybek do nového jezírka?? Cca před týdnem jsem dodělal a napustil jezírko cca 10m3, kytky jsem už nějaké osazel, a teď... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika