Příspěvky uživatele - 21.222

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Hecht 132 - nazory, 28.9.2008
Dobrý večer, tak dnes prvý štart po mesiaci aj pol s palivom ktore ostalo v nadrži. žiadný problem uplne predpisovo, sytič zapnutý na tretie zatiahnutie štartera naskočila, ihned vypnem sytič a motor beží na vyšie otáčky pokim nestlačím plynovu... celý příspěvek >
kultivator Indian, 4.9.2008
zdravím, je to v podstate koncepcia malotraktorov KF-04 SYSTEM mam takisto jeden z radov KF-04 zatial len pol roka ale stale spokojnosť, dá sa s ním robiť všetko čo záhradkar potrebuje, rotavarovať, kosiť, orať, vyorávať, plečkovať, odhrnať... celý příspěvek >
Hecht 132 - nazory, 2.9.2008
Ospravedlnujem sa za trochu zavadzajuce info, takže aby som to uviedol na správnu mieru: Olej sheron používam už od zábehu, po poradení sa so servisákom jednej firmy ktorý opravuje aj značku hecht mi odporučil v zábehu používať pomer 1:25 aj ked to... celý příspěvek >
Hecht 132 - nazory, 28.8.2008
zdravím, tak už mám asi po zábehu s pomerom 1:25 a teda prechádzam na pomer 1:50!! ako prepisuje výrobca. snad bude krovak ešte rôčky slúžiť.
Hecht 132 - nazory, 24.8.2008
zdravím, ja som kúpil bežný silon aký je predpísaný 2,4 mm 15m balenie farba taka oranžova ba až tehlova za 99 Sk a nedá sa to porovnať ten čo bol v hlave z výroby to bol mäkký aušus. som rád že som ho už vypotreboval. teraz mám tento a na cele... celý příspěvek >
Olej Sheron 2T, 24.8.2008
mam tento olej a zabehavam s ním od novoty krovák hecht 132.  zatial všetko v pohode miešam zatial po dobu zabehu 1:25 a všetko v pohode niekedy kosím s krovakom aj 3000 m2 a zatial všetko v pohode, už mi chýbaju asi len dve nadržky a prechádzam... celý příspěvek >
Kultivátor vs Rotavátor - jaký je rozdíl?, 16.4.2008
to mi nedá reagovať, tu sa predsa nebavíme o profi rotavatoroch, rotavator ktorý spomýnate vy je už profi trieda. tu sa bavíme o poloprofi alebo hobby triede. poskakujú... to je vecou obsluhy stroja a použití správneho naradia a vedenia stroja v... celý příspěvek >
I toto je Mountfield, 14.4.2008
taktiež sa pripojím, pred 2,5 rokom som sa obzeral po 4 kolesovej kosačke, vošiel som do mountfieldu a po detailnom preskumaní ich širokého výberu kosačiek som si vybral kosačku TDL 484TR s motorom BS45LS cena kosačky 17990Sk. ako sa tu už písalo... celý příspěvek >
Kultivátor vs Rotavátor - jaký je rozdíl?, 10.4.2008
zdravím, tak čo sa týka tých otáčok nožov, nie nieje to málo napr. 160 otáčok za minutu to sa v zemi nedá udržať ak nieje pooraná, a to ešte naviac so silným motorom. mám zahradu o výmere cca 2200 m2 a takisto posadené to čo popisujete vy, pred... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika