Příspěvky uživatele - 234.19

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak postavit kurník pro slepice, 15.4.2009
Dobrý den, chystám se postavit kurník pro slepice. Zachystal jsem betonovou základní desku (rozměr 230 x 130), ale nevím jak dál pokračovat. Stačí postavit nějaká přízemní "budka" nebo je lepší postavit velký kurník se dveřmi i pro lidi?... celý příspěvek >
Zahradni traktory - bauhaus?, 16.4.2008
Mám taky 2500 m2 zahradu a mohu říct, že běhání za sekačkou je celkem dost. Nad traktůrkem jsem taky uvažoval. Ale pořídil jsem lepší sekačku se silnějším motorem a seče o poznání rychleji. Díky většímu výkonu má i jinak zpřevodovaný pojezd a já za... celý příspěvek >
Kultivátor vs Rotavátor - jaký je rozdíl?, 16.4.2008
Děkuji za příspěvky do diskuse. Jsem laik jak poleno, i kozel by byl proti mě profík :-) Sleduji, že pro člověka jako já je řešení zdánlivě jednoduchého problému v situaci nepřesných názvosloví a marketingových strategií velmi složité. Tedy, jak... celý příspěvek >
Kultivátor vs Rotavátor - jaký je rozdíl?, 10.4.2008
Takže sum-sumárum, jak jsem pochopil, buď si zavolám profíky, nebo si koupím motorový rotavátor se 130 ot./min a oddělám si na něm ruce. Vyhlídky pěkné. Ale moc díky za objasnění problematiky.
Kultivátor vs Rotavátor - jaký je rozdíl?, 10.4.2008
Pro letošní rok by mi stačilo přetravnit cca 800m2
Kultivátor vs Rotavátor - jaký je rozdíl?, 10.4.2008
Uvažoval jsem o kultivátoru (rotavátoru) s pětikoňovým motorem Honda se čtyřmi, respektive šesti noži s šířkou záběru 45/75 cm s celkovou hmotností 50kg. Vzhledem k tomu, že mám na zahradu hodně členitou (skalky, okrasné a ovocné stromy, chodníček,... celý příspěvek >
Kultivátor vs Rotavátor - jaký je rozdíl?, 10.4.2008
Takže motorové kultivátory s rotačními zahnutými čepeleni, které jsou k dostání v obchodech jako Horbach, Baumax, Mountfield jsou vlastně rotavátory - jen špatně popsané?
Kultivátor vs Rotavátor - jaký je rozdíl?, 10.4.2008
Díky za odpověď. Je to asi rozumné řešení. Jen mám obavu, aby objednaná práce v zahradnictví nevyšla na cenu celého zařízení i s malotraktorem :-) Jestli jsem správně pochopil, tak tyto malé zahrádkářské rotavátory by mi službu udělaly podobnou,... celý příspěvek >
Kultivátor vs Rotavátor - jaký je rozdíl?, 10.4.2008
Dobrý den, mám zahradu cca 2500m2 a na ní trávník v žalostném stavu. Uvažuji o novém založení. Mám na zahradě ovocné a okrasné stromy a tudíž nemohu povolat traktor aby mi zahradu zryl a zvláčel. Jal jsem se koupit Kultivátor, ale dostal jsem... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika