Příspěvky uživatele - 196.208

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zadreny motor Briggs, 10.4.2008
Tak kliku uz jsem prebrousil, ojnicni lozisko je OK, zitra jedu koupit vlozku a pak projedu blok na presny rozmer a slozim to. Jestli to pomuze, to se uvidi. Vyhodit to muzu vzdycky, zatim me to prislo na litr slivovice. tak uvidime
Zadreny motor Briggs, 9.4.2008
Ani mi o tom nemluvte, jeste ted jsem na nej nastvanej. Nevim jak se mu to povedlo, kazdopadne to pritahl domu a sroub tam nebyl. ta klika je skoro horsi nez to pouzdro v bloku. Spis by me zajimalo jestli to nekdo delal. vymena bloku a kliky... celý příspěvek >
Zadreny motor Briggs&Stratton, 9.4.2008
Zdravim, Mam takovy problem, otci se podarilo zadrit motor na kultivatoru MS16, pac ztratil sroub olejove vypusti a nevsiml si toho, az bylo pozde. Je chycena klika v miste ulozeni do bloku motoru ze strany setrvacniku a samozrejme kluzna plocha v... celý příspěvek >
problém motor Briggs Stratton 15,5 HP, 9.4.2008
Pratele, to co prodavaji v USA u benzinky se da lit tak do Skodovek. 83 a 87 oktanu se snad ani za benzin povazovat neda, ale zase za ty prachy.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika