Příspěvky uživatele - 46.210

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Sach-Dolmar 115H, 13.3.2016
Tak problém asi objevený. Když je pila studená a rychle si seřídím karbec, tak jde krásně, ale jakmile jí ohřeju a znova sešteluju, tak zase ten problém, že po přidání plynu spadnou otáčky a často chcípne. No a nejspíš už je slabá komprese, studená... celý příspěvek >
Sach-Dolmar 115H, 9.3.2016
Tak jsem se dočetl, že by to mohl způsobovat netěsný jehlový ventil, zkusim tam dát schválně ten starý, který má pogumovanou špičku, ten nový je celokovový. Případně zkusim o kousíče přihnout tu vačku, když mam jednu náhradní.
Sach-Dolmar 115H, 7.3.2016
Tak mi přišla komplet sada, dal jsem nový všechny membrány, pružinku, jehlovej ventil a tu vačku nebo jak říct tomu, co nadzvedává ventil. Pilu jsem seřídil a v řezu jde parádně, ale zlobí mně u ní volnoběh. A to tak, že seřídim volnoběh, přidám plyn... celý příspěvek >
Sach-Dolmar 115H, 3.2.2016
Nejdřív u tohodle vyměním všechny membrány. Ale v tom setu jsou i ty 2 záslepky a nevím, jestli je má cenu vyndavat, jestli pod nima může být nějaký bordel.
Sach-Dolmar 115H, 2.2.2016 Obsahuje fotku
Mam objednanou kompletní sadu, takže jí taky vyměním, ale nevim, jestli má cenu vyndavat tyhle 2 záslepky,
Sach-Dolmar 115H, 1.2.2016
Tu už jsem taky měnil i filtr v nádrži a podtlakovej ventil nádrže. Zkusím ty membrány a když to nepomůže, tak koupím hold novej karbec :)
Sach-Dolmar 115H, 1.2.2016
No to už je jedno, stejně to půjde všechno pryč a znova budu karbec celej rozebírat a čistit. Mně jde hlavně o to, jestli starý tvrdý membrány můžou mít vliv na rychlost regulování směsi. Nebo to bude problém spíš v nečem jinym.
Sach-Dolmar 115H, 31.1.2016
Mam červenej silikon na motory, u toho se mi eště nestalo, že by mi ho benzín rozpustil. Každopádně membrány už jsem objednal, tak uvidim, ten silikon jsem použil jen jako nouzi, jestli třeba někde špatně netěsní. 
Sach-Dolmar 115H, 31.1.2016
Zdravim, tak jsem po dlouhý době zase ze skříne vytáhl pilu, která zlobila už jako nová, ale vždycky jí stačilo nachvíli podržet při otáčkách a zase šla. Ale tak před 5 lety už přestala jít, kdy prostě běžela 5s, pak vyletěly otáčky a zdechla. Tak... celý příspěvek >
Wapka nemá tlak, 13.4.2015
Když připojím hadici, tak to protejká, písty jsou paralerně, bral jsem to 1000 šmirglem a s vodou abych neudělal velký rejhy, navíc jsem jen zabrousíl mírně vložku ve který ten ventil běhá, asi 3x jsem to projel šmirglem a pak už ventil nedrhnul.... celý příspěvek >
Wapka nemá tlak, 13.4.2015
V tý přechodce je o něco menší díra jsem si všiml, než je hlavní tryska s pistoli, ale dřív to tak normálně fungovalo, napadlo mně jedině, že by fungoval třeba jenom 1 píst a na tu menší díru by eště zvládal vyrobit tlak, ale na tu větší v pitoli už... celý příspěvek >
Wapka nemá tlak, 12.4.2015
Vysokotlakou. Hadice je OK, zkoušel i přimo za wapku připojit jen špičku pistole, ale prostě jakmile se připojí něco delšího k wapce, tak asi musí překonat určitej tlak a přestane ho vyrábět, pokud nechám na wapce jen ten závit na kterej se pak... celý příspěvek >
Wapka nemá tlak, 12.4.2015
Zdravim, stalo se mi, že jsem zapl wapku, ta se kousla, tak jsem jí vypl, zmáčnul pistoli aby se upustil tlak a znova se bez problému rozběhla, ale najednou přestala dávat tlak, tak jsem jí rozebral kompletně vyčistil všechny ventilky očistil a... celý příspěvek >
Hlava motoru, 12.7.2011
Tak už je to vyřešený tady v Táboře v Palu mi známej udělal novej závit za 5piv a zejtra mi udělá těsnění i s tmelem.Ted už snad sekačka bude fungovat jak má jestli ne tak už jí něco udělám :D
Hlava motoru, 6.7.2011
Mě se to starý startování rozsipalo takže sem kupoval nový a to starý už nemam takže to číslo asi nezjistim ale na straně toho plechovýho krytu co je přez celou sekačku je čárový kod a nad ním CTR a nějaké číslo není to ono?
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika