Příspěvky uživatele - 9.129

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Roundup, 9.7.2017
Lžete. Glyfosát není řazen mezi karcinogeny. Stopy - a kladu důraz na slovo "stopy" - jakéhokoliv přípravku lze vždy nalézt na místě kde byl aplikován. Zpětná resorpce z půdy, pokud vím, nebyla prokázána, resp. pokud nějaká je, tak je zcela... celý příspěvek >
Stříhání rezavých částí horizontálního jalovce, 3.7.2017
Rezavýmí částmi myslíte napadení rzí hrušňovou, předpokládám. Pokud je to masivní napadení a ne jen jeden flíček na jedné větvi, tak bych řekl, že perspektiva není dobrá. Rez ve dřevě nelze vyléčit a přestože se teď "zatáhne", tak příští jaro se opět... celý příspěvek >
Tipy a techniky jak udržet zahradní benzinovou rotační sekačku v dobré kondici po mnoho let, 1.7.2017
Můj tip: velkou pozornost věnujte občasnému čištění a údržbě pojezdu a koleček, obzvláště není-li trávník rovný a jsou-li v něm díry a drny. Moje zkušenost je, že toto je z celé sekačky nejvíce namáhaný a opotřebovávaný systém, který se postupně na... celý příspěvek >
Stříbrný smrk - odumřel?, 22.6.2017
A nechcete si zasadit některý z těch mojich? Zdarma, resp. za odvoz daruji smrček stříbrný i ztepilý. PS: přibližná výška >10 metrů. Smrček sem, smrček tam, co já s nimi udělám...
Motor Briggs & Stratton 35 Classic, 12.6.2017
Takto a nebo přes plnící hrdlo odsávačkou oleje.
Gladiator vs Roundup, 12.6.2017
Ano, ve všem je stejná účinná látka, takže i její množství v naředěném postřiku bude stejné. Přepočítejte si cenu na čistý glyfosát. Tím pak můžete srovnat přípravky s různou koncentrací - jak píše pan SfK, nejdráže vychází ty s nízkou koncentrací,... celý příspěvek >
Nápady na levné fólie či materiály na jezírko, 9.6.2017
Dělat jezírko ze silážní fólie je nesmysl a už tuplem to ještě vyzdívat kamením a betonem. Ten, kdo to po Vás bude předělávat, Vás prokleje. Také mě čeká odstraňování betonového jezírka ocelovou palicí a stavebním kolečkem. Už se moc těším. Mám v... celý příspěvek >
Bezolejový kompresor do 3 tis.Kč, 7.6.2017
Bezolejový je náročnější na materiály a výrobu - používají se teflonové nebo grafitové pístní kroužky a mosazné nebo nerezové vložky válce. Technologie olejového kompresoru je docela dobře zvládnutá i v Číně a při správném používání (nenechávat běžet... celý příspěvek >
Choroba vrby, 7.6.2017
Vidím tam nějakou vodní hladinu - není vrba příliš přemokřená? Ne všechny vrby snáší trvalé přemokření. Nejsou to mangrovy.
Seřízení volnoběhu strunové sekačky Stihl FS 45, 2.6.2017
Podívejte se do tohoto dokumentu. Na straně 25, odstavec Adjusting the Carburetor Standardní nastavení -vypněte motor -namontujte žací zařízení -zkontrolujte/vyměňte vzduchový filtr -zkontrolujte zhášeč jisker na výfuku -otočte šroub... celý příspěvek >
Výběr vhodného čerpadla, 28.5.2017
Ponorné čerpadlo je doporučeno správně, protože každý, kdo prošel základní školou, tak ví, že z 15-ti metrů už nejde čerpat sáním. Bohužel typ čerpadla - levné ponorné odstředivé s plovákem, tzv. kalové (i když skutečné kalové čerpadlo je ještě... celý příspěvek >
Červené tečky na listech ořešáku, 28.5.2017
Mohla by to nýt antraknóza ořešáku, velmi běžná choroba ořešáku. Můžete ošetřit např. Kuprikol, Dithane, Champion.
Dosavadní klady a zápory letošní ovocnářské sezóny, 28.5.2017
Ty útvary jsou nektaria, která produkují sladký výměšek, který láká mravence a ti by za to měli chránit strom před živočišnými škůdci. Mělo by jít o jakousi symbiózu. Jestli to tak funguje, nevím. Na druhou stranu totiž některé druhy mravenců roznáší... celý příspěvek >
Motorové čerpadlo - výkon, 26.5.2017
Ten rozběh do beztlakého výtlaku mě zajímá. Je to pro odstředivé čerpadlo skutečně odlehčení? Ptám se proto, že odstředivé čerpadlo lze přiškrtit a nic se mu nestane, protože v podstatě jen točí jednu a tu samou vodu uvnitř tělesa čerpadla a to by... celý příspěvek >
Po aplikaci Sava voda zhnedla. Co s tim?, 26.5.2017
Tady je krátké videjko pro představu v čem se koupete. (ok, beru, že je úplně jiná koncentrace, ale.. já bych do toho stejně nevlez)
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika