Příspěvky uživatele - 97.174

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Olej - Zahradní traktor/sekačka, 8.3.2016
Zdravím, Potřebuju poradit, jaký olej můžu použít do zahradního traktoru. Rozhodl jsem, že chci olej od značky Castrol, bohužel nevím jaký použít. Castrol Power 1 Racing 4T 10W-30 nebo Castrol Garden 4T Co myslíte, že je lepší na ceně... celý příspěvek >
Zahradní Traktor Expert 105.220 H, 4.9.2014
Tak doufám, že se pak s námi podělíte o tom jaký je :D Děkuju
Zahradní Traktor Expert 105.220 H, 10.8.2014
Zdravim, Má někdo zkušenosti s tímto traktorem? Myslim, že za cenu 76900. Je více než solidní.. Mám v plánu sekat pozemek 3000m2, mírně svahovitého terénu. Je to dostačují traktor na tento pozemek?
Zahradní Traktor Husqvarna CTH 164T, 17.7.2012
Zdravim, Tak jsem tu s výsledkem jak to dopadlo všechno nakonec. I když jsem ze začatku chtěl traktor tak mě odrazovaly ty ceny. Tak jsem nakonec koupil Sekačku MAX 53 VBD od Mountfildu musím říct že zatim funguje skvěle sběr, výkon atd. Zkoušel jsem... celý příspěvek >
Zahradní Traktor Husqvarna CTH 164T, 7.5.2012
Zdravim, po delší době jsem tu. Tak jak jsem na začátku preferoval Husqvarnu tak po přečtení zdejšího fora atd... od ní raději distancuji co jsem hledal tak jsem nakonec dospěl k rozhodnutí že koupim Cub Cadet CC 1018 KHN nebo Starjet AJ 102-20 (p3)... celý příspěvek >
Zahradní Traktor Husqvarna CTH 164T, 11.4.2012
To popisujete tenhle model od HQ o kterej mám zájem nebo nějakou starší generaci? Díky
Zahradní Traktor Husqvarna CTH 164T, 2.4.2012
Děkuji za vaše rady, samořejmě Honda je Honda ale ta už je na mě moc drahá já hledám traktor okolo 80tis.A od HQ tento model se mi líbí v teto ceně a pokud vim tak v tomto modelu neni šestihraný klínak.Pokud budu sekat pravidelně tak si nemyslim že... celý příspěvek >
Zahradní Traktor Husqvarna CTH 164T, 26.3.2012
Díky za rady, ale jak čtu ruzne příspěvky tak mám strach, že prej HQ jsou často poruchove a je drahej servis je to pravda? Díky
Zahradní Traktor Husqvarna CTH 164T, 22.3.2012
Dobrý den, uvažuji o koupi Traktoru Husqvarna CTH 164T.Mám zahradu o rozloze 3500 m2 v mírném svahu.Prosim o radu, jestli je to dostačující traktor jestli má dost výkonný motor a záběr.Jinak budu rád i za jine tipy. Děkuji a Pěkný den
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika