Příspěvky uživatele - 59.231

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Presadenie čerešne, 27.2.2016 Obsahuje fotku
Tak, ja som sa radil len z pradajcami v ovocnej škôlke a tam mi vraveli nieco podobne ako je na obrazku nizsie. Veril som ze 5 metrova vzdialenost postacuje.
Presadenie čerešne, 27.2.2016
Stromy su v nom vysadenne vo vzdialenostiach od 4,5 do 5 metrov, v rovnakých vzdialenostiach plánujem vysadiť aj tieto dve čerešne. Smer radu je zo severo-východu na juho-západ. ostatné stromy sú len o rok až dva staršie ako tieto čerešne.
Presadenie čerešne, 27.2.2016
Samozrejme to bol preklep, myslel som jar
Presadenie čerešne, 27.2.2016
Dorbrý deň, na jeseň som vysadil 2 čerešne, prvá (Kaštanka - Mahalebka) bola zakúpená v škôlke druhú (stará odroda navrúbľovaná na semenáči) som v jeseni presádzal z jednej záhrady do druhej. Teraz na jeseň som sa rozhodol, že by som ich obe... celý příspěvek >
Výmena vinne revy, 21.2.2016
Dobrý deň. Na úvod musím povedať, že som v tejto oblasti začiatočník. Bývam na severovýchode Slovenska v nadmorskej výške 190 m.n.m. Na dvore máme 2 kusy asi 20 rocného viniča, vypestovaného z odrezku neznámej odrody. Hrozno je biele, malé... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika