Příspěvky uživatele - 165.102

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jakou kvalitní benzínovou pilu za cca 10 tis.?, 7.4.2016
Asi se na mne sesypete, ale shodou okolností jsem koupil novou Mac Culloh 330. S velkou nedůvěrou jsem ji vzal na prořezávky (samovýroba paliva). Nařezáno asi 10 kubíků, zatím bez problémů. méně komfortní obsluha, ale co byste chtěli, pila za 3500...... celý příspěvek >
Náhrada za poškozené čerpadlo u Darlingu, 7.4.2016
Čerpadlo jde repasovat doma - záleží, jaké máte možnosti a schopnosti. Každý díl se dá koupit - snad to není tak staré, aby to Sigma něměla ve skladu. jenže bude asi pořeba vyměnit i oběžná kola a pak je lepší koupit čerpadlo nové, kola jsou... celý příspěvek >
Motorová pila Turbo Silent, 31.3.2016
Řetězy na podélný řez jsou opravdu broušeny jinak než na  příčný a dají se koupit již takto nabroušené. Jsou ale dražší. Pila musí mít dostatečný výkon, dostává docela zabrat. Já používám Husk. 365 a je to jen tak tak.  Nevím, zda máte na... celý příspěvek >
Výsadba 5 broskvoni, 19.3.2016
Rád bych znal názor jiných na pěstování nektarinek. Mám ji (FlavourTop) vedle 2 broskví (RH) a 2 meruněk (VP a Bergeron). Velmi dobře roste., ale i v loňském suchém létě byla tak polovina plodů napadena monilií a musel jsem je vyhodit. Při tom... celý příspěvek >
Voda v udírně, 26.2.2016
také si myslím, že by to izolační podložka zachránila. Zkontroloval bych - po těch 2 hodinách vyhřívání- zda je zdivo (+ beton) opravdu vyhřáté. Nevím, jak máte řešené vyústění kouřovodu, ale nedělá vám to tam "kapsu", do které se teplý kouř... celý příspěvek >
Natírání kmenu vápnem, 25.2.2016
Ale ten cupricol a jemu podobné stejně koncentraci mědi kolem stromku zvýší  - takže stále platí, že čeho je moc, toho je příliš a chemii používat s rozmyslem.  Nepodcenil bych i to zpoždění nástupu rašení díky bílé barvě. Mně včera... celý příspěvek >
Stavba udírny v uzavřeném prostoru, 2.2.2016
Jo a ještě mne napadlo: kamna (topeniště)  vevnitř, udírnu venku na zeď - bude pod převisem střechy, může být celodřevěná a odvod kouře dle libosti. Sušárna je zděná, kamna mohou být u zdi a ušetříte cenný vnitřní prostor - a na podzim si při... celý příspěvek >
Stavba udírny v uzavřeném prostoru, 2.2.2016
Když jsem stavěl udírnu (zděnou, jinak to nešlo), tak jsem se chtěl vyhnout problémům s chladnými stěnami a vyrobil si z dubových prkýnek (palubek)  4 panely, které jsem dal na stěny uvnitř udicího prostoru. Prkýnka jsou svisle, ze strany ke zdi... celý příspěvek >
Pásová pila, 13.1.2016
Pánové, původní dotaz byl na možnost řezání palivového dříví pásovkou.   Takže odkazy na podélné řezání jsou trochu mimo. Ta zobrazená " kolíbka" je asi dvoumužný přístroj na úpravu konce klád (asi na výrobu srubových klád). Poznámku... celý příspěvek >
Pásová pila, 13.1.2016
Díky za ozřejmění. Představuji si správně, že mám - li tak o průměru 15 až 20 cm metrový kus, musím jej vzít do ruky, zdvihnout tak do metrové výšky a držet, dokud těch požadovaných 30 cm neuříznu a pak posunout po desce k pásu na další řez? To mně... celý příspěvek >
Pásová pila, 12.1.2016
K té odolnosti kotouče proti hřebíkům: Známý postavil nový dům, starý zboural a zbyla mu hromada prken, trámů - vše s maltou, hřebíky..  Věnoval to sousedovi - ten přivezl cirkulárku, celý den řezal bez ohledu na to, co ve dřevu je, večer... celý příspěvek >
Pásová pila, 12.1.2016
Je to Vaše zkušenost a Váš názor, máte to asi zdůvodněné. Já zas nedám dopustit na pořádnou cirkulárku s kolíbkou a co je na manipulaci moc velké, řežu motorovkou. Co jakž - takž unesu, strčím do cirkulárky, to považuji za nejméně namáhavé, rychlé a... celý příspěvek >
Pásová pila, 11.1.2016
Myslím si, že pásovka je v podstatě dost jednoúčelový stroj, určitě není vhodný na řezání palivového dříví a slyšel jsem, že je to i stroj dost nebezpečný, že jde o prsty.  Mám ji několik let (menší) a v podstatě s ní řežu velmi málo -  jen... celý příspěvek >
Pomožte s výběrem rotavátoru, 6.1.2016
Omlouvám se, to patří k jiné diskusi - aleasi jsem udělal chybu, že se to ocitlo zde. Jirka
Pomožte s výběrem rotavátoru, 5.1.2016
Myslím si, že prstová má v porovníní s bubnovou řadu nevýhod.  Jednak je to složitější broušení (já to dělám opatrně flexou), nutnost seřizování, mazání a hlavně - je u ní mnoho hmoty, která se pohybuje z nuly do maxima a zase do nuly. To klade... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika