Příspěvky uživatele - 16.47

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kvalita trávníku, 7.4.2008
Pár rad, které se mě osvědčili u trávníku z hřištní směsi: březen: - vyhrabat trávník - zaříznu okraje trávy (ideální je na okraji např obrubník naplocho na úrovni půdy, pak je to jednodušší březen/duben - jakmile kvete zlatý déšť (zlatice)-... celý příspěvek >
Údržba trávníku, 7.4.2008
Prořezávací hrábě jsou tak do ploch 50 m2 pro zdatné jednince, já si s nimi jednou prořezával trávník 500 m2 a dělal jsem to celý týden, poslední dny jen silou vůle. Už mám elektrický vertikulátor bez něj je to od ploch nad 100 m2 pěkná dřina. A kdo... celý příspěvek >
Trávník a houby, 7.4.2008
Já jsem se zbavil hub v trávníku tak, že jsem rozhodil do trávy ručně vápenný hydrát cca 5 kg na 500 m2 a houby zmizely. Někdy když se mají tendenci znovu objevit cca po 2 letech to zopakuju a mám pokoj.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika