Příspěvky uživatele - 106.138

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jaký vybrat bazén?, 8.6.2016
Dobrý den. Rádi bychom si koupili na zahradu nadzemní bazén o průměru cca. 3,5m, nějaký nafukovací s filtrací. Ale chceme se zeptat, jestli je lepší filtrace písková nebo kartušová? A jaké jsou pro a proti? Výhody x nevýhody? Případně jaký... celý příspěvek >
Čím ošetřit zahradní lavici, 11.4.2016
Díky, nebudu to dál hrotit, prostě koupím Original Luxol v barvě ořechu a dvakrát tím stůl natřu, budu se ho snažit na zimu uklízet pod střechu a snad mi vydrží. Nebudu vyhazovat za přípravky proti houbám atp...
Čím ošetřit zahradní lavici, 10.4.2016
Tak jak tedy na to, abych navíc neprovetral peněženku?
Čím ošetřit zahradní lavici, 10.4.2016
Takže lepší toto: http://www.nejlevnejsi-barvy-laky.cz/primalex-lazura-tenkovrstva?_Box[541][IdOpenedNode]=0&_Box[528][IdCat]=0 než lodní lak?... celý příspěvek >
Čím ošetřit zahradní lavici, 10.4.2016
Takže co mi doporučujete? Mám lavici nalakovat ještě než ji sestavím? Aby bylo nalakováno vše? I místa, která budou smontovaná?
Čím ošetřit zahradní lavici, 10.4.2016
Dostal jsem od kamaráda truhláře úplně novou dřevenou lavici, kterou chci používat venku u ohniště. Je to surové dřevo, bez jakéhokoli ošetření. Rád bych lavici ošetřil, byl mi doporučen lodní lak. Můžu použít tento nejlevnější od Primalexu?... celý příspěvek >
Mé sazeničky?, 12.2.2016 Obsahuje fotku
Dobrý den, nenechal jsem je zavřené v pařeništi moc dlouho? Vypadají moc vytáhle. Co teď s tím? Díky. Vlasta
Jaké papriky a rajčata?, 6.2.2016
Zdravím. jaké papriky a rajčata doporučujete do truhlíku? A jaké papriky a rajčata doporučujete na záhon (bez možnosti skleníku)? Děkuji. Adam
Kdy papriky a rajčata?, 3.2.2016
Dobrý den. Kdy zasadit semínka paprik a rajčat, pokud je chci pěstovat na balkoně a nemám skleník? Děkuji. Adam
Jedlá orchidej - pěstování, 1.9.2015
Dá se u nás pěstovat jedlá orchidej, která vyprodukuje lusky vanilky? Kde se dá sehnat a jak ji pěstovat? Díky Adam
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika