Příspěvky uživatele - 93.35

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
TK, TZ, MT, Holder, 7.4.2008
Od: Martin Uvažoval jsem o čerpadl z v3s. to je docela silné.
TK, TZ, MT, Holder, 6.4.2008
Od: Martin Prosím vás, potřebuji sehnat hyraulické čerpadlo nevíte kolik by stálo?
Dakr panter, dobrá volba?, 23.3.2008
Dakr je dobrá volba, mám lištovou sekačku lištu 120 a sekám stím svůj kopec a je to parada.Mohu plně doporučit.
Vari Honda IV., 26.2.2008
Tak to asi 100% není. Bylo to jedna ruka s vari.
Vari Honda IV., 26.2.2008
po rozpadu československa se odtrhli vari a dakr kdysi to byla jedna firma
Vari Honda IV., 26.2.2008
Rozhodně vari nemám lepší převodovku, nejlepší převodovku mám Agzat a poto Dakr neboď dakr také bere převodovky ze slovenska, varý má meně ušlechtilou ocel v převodovce, sám jsem je rozebral a viděl jsem rozdíl.
Vari Honda IV., 25.2.2008
Raději si kup Dakr, nebo agzat, vari nekupuj.
Robot Tip, 25.2.2008
No jestli by jste měl o něco zájem tak vám mohu poradit, mám zkušenosti s dakrem a jestli vás nepřesvědčí fotky co jsem dal na forum.  Dakr, Agzat, Vari. tak se podívejte.
Dakr, Agzat, Vari, 24.2.2008
Mohl by jste sem dát prosím Vás fotky toho navijáku vašeho kámoše. Předem díky.
Dakr, Agzat, Vari, 24.2.2008
Ten naviják nemá chybu kdyby jse tam hodili nějaké převody což by nebylo těžké tak by to mohlo utáhnou i nějakou tu tunu. Nemohl by jste napsat podrobnější popis na výrobu?
Dakr, Agzat, Vari, 24.2.2008
To je jen topol, to nic neváží nedávno jsem to měl nabuchané dubem, a to jsem fotil až doma, jinak s tím vyjíždím pěkné kopce a někdy i dost rozmočené.
Dakr, Agzat, Vari, 23.2.2008 Obsahuje fotku
Kolik jsi myslíte že utáhnou takové jednoosé malotraktory dřeva.
Naviják na Vari, teru, dakr, agzat, 10.2.2008
To je dobrý nápad ale že to mám do lesa cca1Km tak asi by to trvalo než bych tam dojel, spíše uvažuji o malotraktoru TK
Naviják na Vari, teru, dakr, agzat, 10.2.2008
To jsem zkoušel, nejhorší je že ty převodovky jsou slabé.
TZ-4K-14, 8.2.2008
Já mám Dakra 6,5Hp ale je to slabé jak je mokro tak to hrabe a nejsou tam ani světla, nevíš můžeš na ten svůj stroj přidělat hydrauliku?
Další diskuze:  1,  2,  3  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika