Příspěvky uživatele - 11.107

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Oregon Jet fit, 4.8.2014
Tak nějak jsem už spíše čekal hodnocení JET FIT na kolečkovém křovinořezu, kde se o tom zmiňovalo jaká to musí být paráda, několíkrát a nic.
Bubnová sekačka s variátorem pojezdu, 20.7.2014
FO, jenže tam jde o to, sem tam dostat olej do horního futra vačky a nebo protlačit něco ze zachyceného oleje přes filtr ale jinak, MAZÁNÍ ROZTŘIKEM!!! Vy by jste nechtěl mít nad tlakovým mazáním motoru nějakou kontrolu? Jako třeba u auta nebo... celý příspěvek >
Bubnová sekačka s variátorem pojezdu, 20.7.2014
Máte pravdu. Je to zde již léta a vždycky se najde nějaký FO který znovu začne o tlakovém mazání motoru. To, že je v motoru jaká si pumpa - čerpadlo ještě vůbec neznamená, že je motor tlakově mazán. Tcumsehy měli také olejové čerpadlo a nikdy nikoho... celý příspěvek >
Dakr Panter FD-2, 19.7.2014
O nějakých hmotnostech nákladu kolem 500 kg nemůže být řeč. Dakr nemá skoponou korbu k FD2 na tolik kilo stavěnou. Je na 200 kg s řiditelnou nápravu a je to přád lepší, než kolečko a R U. Určitě bych dnes volil FD2H a motor B&S 950 series a... celý příspěvek >
Trable s motorem Vari, 26.5.2013
O jaký motor se vůbec jedná? Vari žádný motor nikdy nevyrábělo.
Motorovy olej Bobor, 8.4.2013
Ano, já taky souhlasím s výměnou oleje i když nemá najeto Mth. Ne všichni skladují stroje v klimaticky stálých podmínkách a přes zimu vlivem rozdílů teplot a vlhkostí vzduchu "nabere" nejvíce vzdušné vlhkosti - vody.
Motorovy olej Bobor, 8.4.2013
Že by Madit nebyl pro slováka tuzemský olej? Ale rada vykašlat se na značku sekačky zaměřit se na motor a na návod k němu je myslím správná cesta.
Zahradní traktor Starjet Challenge AJ 92 - 15,5, 22.1.2013
Já si stále myslím, že nejde o tlakové mazání i na vzdory tomu, že motor má olejový filtr a olejové čerpadlo. Jenže to čerpadlo "tlakově" žene jen olej přes ten filtr a ne po všech mazacích místech v motoru. To zajišťuje zase starý dobrý roztřik. Je... celý příspěvek >
Zahradní traktor Starjet Challenge AJ 92 - 15,5, 22.1.2013
Jak funguje to tzv. tlakové mazání?  Prý má Challenge solidně rychlou převodovku. Jede jako jeden z mála ne-li jediný přes deset kilometrů za hodinu. Je to fakt?
Wolf-garten Expert 92.160 H, 17.1.2013
Už jsem o tom zde psal, že se sučasně vyskytují dvě hodnoty výkonu jednoho motoru, přitom ty nižší hodnota Society of Automotive Engineers (SAE) J1349 je uživateli blíž a na tento výkon si "sáhne". Odůvodnění Mtf je taky logické, teda podle jejich... celý příspěvek >
Technika orby, 6.1.2013
Pluhařina je tak trochu věda, ať se to někomu líbí nebo ne a kdo zvládá základy pochopí i to video Vari. Úplný laik, by měl načerpat trochu teorie a i praxe od znalého, protože jedině tak se dá pochopit nastavení a souvislosti od výrobců. A jen úlný... celý příspěvek >
Wolf-garten Expert 92.160 H, 3.1.2013
Rousínov je jasná věc, tam se z oblasti soustředí všechny tyto motory B&S, Kawasaki, Hondy aspol. Nedělají se na pobočkách. Ale jsou tam dobří a ochotní. Je třeba jít z boku (ze zadu) do dílny a poptat se slušně tam. Nevyhodí vás a když o něčem... celý příspěvek >
Bubnová sekačka BDR 581SP Perla, 2.1.2013
Já plně respektuji vaše zkušenosti jak s výrobkem, tak s personálem, nehodlám utrousit slůvko na jejich obhajobu, ale vy asi taky nebudete moc při smyslech, ne? Co je to za nápad si koupit bubnovou sekačku bez pojezdu?
Wolf-garten Expert 92.160 H, 2.1.2013
V současné době se vyskytují dvě hodnoty výkonů motorů a je jen na solidnosti toho kterého co uvede. Výsledkem oba mají pravdu, jen při té vyšší si majitel na deklarovaný výkon nesáhne, to ten nižší je reálnější skutečnosti. Mě zarazilo ten "umak" na... celý příspěvek >
Sazec brambor, 25.12.2012
Můj sazeč je ten, co se prodával již dříve jako tažený s dikovým zahrnováním.
Další diskuze:  16,  17,  18,  19,  20  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika